1

Temat: Serwis głów PR_lighting

Witam, poszukuję serwisu najbliżej Zielonej Góry [woj. lubuskie] do głów PR-Lighting.

Orientuje się ktoś?

W ogóle istnieje coś takiego, że serwis przyjeżdża i robi wszystko czy tylko wysyłka?

Obecnie czekam na odpowiedź z pr-lighting.pl'

W klubie wisi 8 x SOLO575P i 2 x Pilot 575

Pozdrówki

2

Odp: Serwis głów PR_lighting

uuuu było by słabo gdyby Mediam, bo to oni sprzedają PR Lighting w polsce, nie tobili serwisu...  dawajcie znać bo interesuje mnie ten temat

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

3

Odp: Serwis głów PR_lighting

Popołudniu wysłałem maila z zapytaniem...

Zobaczymy co odpiszą.

4

Odp: Serwis głów PR_lighting

Tak więc dostałem info od PR_Lighting.

Wrzucam maila od nich:

Witam.

Jest możliwość przeglądu systemu na miejscu  , jest stosowany przegląd- czyszczenie u klienta . Jest to związane z okresowym profilaktycznym przeglądem podobnie jak w przypadku pojazdów samochodowych.   Pełny przegląd serwisowy z elementarnym czyszczeniem, regulacjami, wymianą elementów, pomiarami, sprawdzeniem - niestety to tylko w serwisie. To jest powiązane ze stanem technicznym każdego urządzenia;  godzin pracy , zabrudzenia, uszkodzeń, wygrzewania .

Koszt przeglądu u klienta na miejscu jest związany z dojazdem i pracami na miejscu.  Jedna głowa ? czyszczenie/przegląd z drobnymi usterkami bez części ? to koszt ok. 120 - 180zł netto. T a wartość  jest powiązana z okolicznościami związanymi z instalacją systemu oraz demontażem urządzeń w miejscu przeglądu. Jeśli są usterki związane z wyszukaniem uszkodzenia i wymianą elementów, to koszt jest powiększony o wartość naprawy. Jeśli są dogodne warunki na miejscu, możliwy jest rabat . Koszt dojazdu to od 200-500 zł w zależności od miejsca docelowego. Oczywiście są to koszty szacunkowe.

5

Odp: Serwis głów PR_lighting

Poszukuję namiarów na serwisy które przyjeżdżają do klienta i robią pełny serwis.

Nie mogę namówić managera na wysyłkę głów...

6

Odp: Serwis głów PR_lighting

W Opolu jest dobry serwis smile i jest opcja dojazdu.

7

Odp: Serwis głów PR_lighting

A jakieś namiary możesz podać?

8

Odp: Serwis głów PR_lighting

Poslalem Ci na maila ...

9

Odp: Serwis głów PR_lighting

Zadzwoniłem i za tydzień będą u mnie big_smile

10

Odp: Serwis głów PR_lighting

Witam, poszukuję części do głów PR-LIGHTING SOLO i PILOT 575. Mediam niestety od miesiąca nie odpisuje na zapytanie o silniki...

Więc może wy wiecie gdzie dostanę silniki do SHUTTER'a, ROTO GOBO?

11

Odp: Serwis głów PR_lighting

sprawdź jakie to silniki  i porównaj  z dostepnymi w DT
http://www.discotech.pl/

12

Odp: Serwis głów PR_lighting

Dzięki vandj, postaram się dzisiaj sprawdzić jakie to dokładnie silniki...

Już w 2 głowach SHUTTER'y można powiedzieć są cały czas otwarte. Elektronika OK, kable również... Wydaje mi się, że to silnik, bo są już po regeneracji...

Pozdrówki

13

Odp: Serwis głów PR_lighting

witam

jak to mam w zwyczaju mam pytanie na temat ale nie do konca nie chce zakaldac miliona nowych tematów wiec podczepiam się tutaj.
a teraz do rzeczy od kilku lat zajmuje się świeceniem (raczej małe sztuki plenerowe PIN,Brodka, Video, Kowalska, sumptuastic itd ) chodzi o to że oprócz świecenia zajmuje sie również serwisem wszystkiego co z nami jeździ mialem okazje serwisowac martin robe troche chinskich głow zadażyło mi sie nawet naprawiać AVO. Planuje otworzyć firme która miała by się zając serwisem sprzętu scenicznego w związku z czym chciałem zapytać kolegów którzy w temacie sie dłużej niż ja jak wygląda ten rynek w polsce?? jesli chodzi o zaplecze techniczne to radzimy sobie dość dobrze

z góry dzięki za wszelką pomoc

14

Odp: Serwis głów PR_lighting

losmichal - świecisz Video??? czy świeciłeś gdzieś sztukę i oni byli  - to ważne i akurat na czasie potrzebne!!

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-11-14 15:13:23)

15

Odp: Serwis głów PR_lighting

świeciłęm gdzieś gdzie oni byli nawet dwa razy w tym roku miałem tą przyjemność smile