31

Odp: Ewa Farna rider

ciekawostką jest ta czarna karata... my stosujemy wysłonki jesli jest taka potrzeba... bo jest zdecydowanie bardziej estetycznie jak czarna krata... ( a taka też jest)

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

32

Odp: Ewa Farna rider

krzyzak napisał/a:

ciekawostką jest ta czarna karata... my stosujemy wysłonki jesli jest taka potrzeba... bo jest zdecydowanie bardziej estetycznie jak czarna krata... ( a taka też jest)


a najśmieszniejsze jest to że w Polsce jest 4 artystów (KAYAH, MYSLOVITZ, MARYLKA i DODA) których management stara się trzymać poziom i wymagać aby ridery były spełniane smile)))

33

Odp: Ewa Farna rider

Według mnie w tym riderze nie ma nic napisane o kolorze krat, tylko o kolorze okablowania leżącego na scenie i na kracie.

"Okablowanie sceny i krat w kolorze czarnym"

Czyli jak dla mnie: "Okablowanie sceny oraz okablowanie krat w kolorze czarnym", a nie "Kraty oraz okablowanie sceny w kolorze czarnym".

Ostatnio edytowany przez Marchw (2011-02-23 23:06:26)

34

Odp: Ewa Farna rider

warilite napisał/a:
krzyzak napisał/a:

ciekawostką jest ta czarna karata... my stosujemy wysłonki jesli jest taka potrzeba... bo jest zdecydowanie bardziej estetycznie jak czarna krata... ( a taka też jest)


a najśmieszniejsze jest to że w Polsce jest 4 artystów (KAYAH, MYSLOVITZ, MARYLKA i DODA) których management stara się trzymać poziom i wymagać aby ridery były spełniane smile)))


Dodam także HEY'a

35

Odp: Ewa Farna rider

losmichal napisał/a:

wg. mnie pewne ridery ukazują niewiedzę osób które je piszą a bardzo często osoby te nie miały okazji pracować przy koncertach plenerowych albo sprzęt znajda tylko z ulotki,
sam miałem okazje pracować z takimi świetlikami którzy dużo wymagają a sami nie wiedzą co chcą, raz kolega wymagał avolites pearl dostał pearl tiger a stwierdził jak zobaczył ze miał być pearl a to CHYBA jest azur po czym poprosił o zaprogramowanie sterownika, inny zażyczył sobie takie ułożenie reflektorów które nie pozwalało oświetlić artysty i trzeba było latać z drabiną


To się nazywa przerost formy nad treścią! Nieraz to przerabiałem.

36

Odp: Ewa Farna rider

A czy ma ktoś może rider Farny na 2012 ? Z góry dzięki...