Temat: Ewa Farna rider

Co sądzicie, mnie zaskoczyło.

Post's attachments

ewa farna rider światło.pdf 93.28 kb, 185 downloads since 2010-05-11 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

2

Odp: Ewa Farna rider

Wymagany sprzęt, czy dopisek na końcu, który wskazuje, że... po co w ogóle ten rider??

Ostatnio edytowany przez LuckyDj (2010-05-11 19:20:18)

3

Odp: Ewa Farna rider

Coraz większe

Odp: Ewa Farna rider

Zastanawiam się, przeglądając takie ridery, po co one są pisane. Sam miałem okazję zrobić kiedyś koncert na który było ciśnienie żeby się odbył. W riderze nowocześnie i drogo, koniec końców zawisnęło 30 parówek. Ile koncertów jest w stanie zagrać w Polsce artysta (lepszy czy gorszy) z pełnym osprzętem wymienionym w riderze? A zapis o jednej możliwej firmie to już jakaś masakra.
Generalnie podoba mi się rider COMY. Świetlik zna zespół i potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji.
Fajny zapis ma IRA - strobo Atomic lub inne z możliwością efektu blinerra big_smile

Ostatnio edytowany przez początkujący p. Światełko (2010-05-11 22:21:37)

5

Odp: Ewa Farna rider

O... chyba ktoś przesadził.

6

Odp: Ewa Farna rider

no troszke... ale takie czasy .. hee

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

7

Odp: Ewa Farna rider

No tak ale jaka tu rozbieżność zaczynają od CP a kończą na Elatonie, Flesh-u (chociaż te panele dobre bo tanie i robią swoja robotę).

początkujący p. Światełko - Flashery15 SGM-a tez maja efekt brust - jeśli Ci o to chodzi smile

Odp: Ewa Farna rider

Nie wiem co to brust, miało być blindera. A taki efekt to można osiągnąć na strobo "zacnej" firmy HQ - sprawdziłem organoleptycznie.  Zapis w czasie gdy wszyscy chcą atomici z kolorkami ciekawy i rzekłbym nawet śmiały.

9

Odp: Ewa Farna rider

Ale kozacki!  Kto go spełnia ? smile

10

Odp: Ewa Farna rider

początkujący p. Światełko napisał/a:

Zastanawiam się, przeglądając takie ridery, po co one są pisane. Sam miałem okazję zrobić kiedyś koncert na który było ciśnienie żeby się odbył. W riderze nowocześnie i drogo, koniec końców zawisnęło 30 parówek. Ile koncertów jest w stanie zagrać w Polsce artysta (lepszy czy gorszy) z pełnym osprzętem wymienionym w riderze? A zapis o jednej możliwej firmie to już jakaś masakra.
Generalnie podoba mi się rider COMY. Świetlik zna zespół i potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji.
Fajny zapis ma IRA - strobo Atomic lub inne z możliwością efektu blinerra big_smile


Racja.



Spoko goście i bardzo ich cenie bo potrafią coś z niczego wyrzeźbić

11

Odp: Ewa Farna rider

A najlepsze jest to ze ta firma która zapewnia technikę estradową to pomyka na Elationach i o starych poczciwych MAC 500 i 600 smile To ja niewiem jak się do tego mają; Groda, TSE czy Transcolor potentaci na naszym rynku. To podobnie jak na zasadzie Doda - Lizoń.

12

Odp: Ewa Farna rider

grandMA 1 full size rozumiem, ale z serii grandMA 2 to light jest już wypasem/gigantem znacząco przerastającym full-size jedynkę.
Myślę że ultralight2 z monitorkiem HD też by wystarczył.

13

Odp: Ewa Farna rider

KacperP napisał/a:

grandMA 1 full size rozumiem, ale z serii grandMA 2 to light jest już wypasem/gigantem znacząco przerastającym full-size jedynkę.
Myślę że ultralight2 z monitorkiem HD też by wystarczył.


Może to kwestia niewiedzy twórcy rideru wink

14

Odp: Ewa Farna rider

A zna ktoś z Was w ogóle tę firmę?
Bo ja np pierwszy raz w życiu widziałem jak ktoś adresuje 16 kanałowe urządzenia w sposób:
Pierwsze - 1,
Drugie -  16,
Trzecie - 31 ...

Ostatnio edytowany przez LuckyDj (2010-05-12 18:33:17)

15

Odp: Ewa Farna rider

LuckyDj napisał/a:

A zna ktoś z Was w ogóle tę firmę?
Bo ja np pierwszy raz w życiu widziałem jak ktoś adresuje 16 kanałowe urządzenia w sposób:
Pierwsze - 1, zajmuje 15 ch smile ale jest 16 ch
Drugie -  16, j.w.
Trzecie - 31 j.w. ...


Nie no fajnie smile Jutro tak spróbuje z Entour'ami wink