16

Odp: Avo Perl 2008 - Shutter problem

To trochę szerszy temat... Gondek jeszcze rok temu to sama krata i trzeba mu oddać, że złomiarzy ma chyba najlepszych w wojewódzctwie, pomijając Triass. Od roku poszedł w dźwięk i aktualnie posiada Mice i Melodie Meyera oraz JBL'a tubowego.

Ostatnio edytowany przez pol102 (2011-03-22 15:53:52)

17

Odp: Avo Perl 2008 - Shutter problem

vandj napisał/a:

znaczy się co??? ma ci pożyczą a avo nie? czy piszesz o on pc ?

opowie mi coś ktoś o tych Gondkach soundlight i happy L. ??
jestem z tego rejonu i zastanawiam się znad praca w tym temacie ale jak mam zapier... z pionem 125A to dziękuje.
teraz dorabiam w nowej "małej" ale w dobrze rozwijającej się  firmie Magtex ... ale kto wie........



Ale to tylko na privie mogę Ci powiedzieć o dwóch ostatnich smile


pol102 napisał/a:

To trochę szerszy temat... Gondek jeszcze rok temu to sama krata i trzeba mu oddać, że złomiarzy ma chyba najlepszych w wojewódzctwie, pomijając Triass. Od roku poszedł w dźwięk i aktualnie posiada Mice i Melodie Meyera oraz JBL'a tubowego. Światło to moja firma, tj. Front. Cała firma Gondka jest ściśle podzielona. Są Hałasy big_smile , Pastuchy od Kraty - złomiarze big_smile i Świetliki. Podział obowiązków jest jest ściśle podzielony i nie ma dziwnych przypałów.

Co u Szczęśliwego światła? Aktualnie nie wiem... ale zdaje się, że któryś z kolegów pracował w happylight.

W soundlight będziesz tylko i wyłącznie latał z kablami oraz tachał case'y bo świetlicy są, a ci co są nie maja lekko. Chyba, że kochasz serwisowanie głów i innych urządzeń bo to, że wszystko jest rozp***lone to nie bajki. No i każdy wyjazd to miks: krata, dźwięk + światło. O Scenach Tamary poczytaj.


tak tak pracował smile

Ostatnio edytowany przez midams (2010-06-09 18:50:16)

18

Odp: Avo Perl 2008 - Shutter problem

midams, gdzieś tam Prywatną Wiadomością uświadom mnie czy aby źle o Marku nie napisałem wink

19

Odp: Avo Perl 2008 - Shutter problem

pol102 napisał/a:

midams, gdzieś tam Prywatną Wiadomością uświadom mnie czy aby źle o Marku nie napisałem wink


Tak naprawdę to powinno się mu powiedzieć co się ma do niego. Ja już nie raz nie dwa mówiłem i wychodzę na swoim smile

Niema co mówić na forum o nim!