Temat: jak krakow to pewnie lech visual:)

krakow to napewno visual godny polecenia!!!jak na krakow posiada duzo glow mac600,mac500.mac250.mac300 do tego fineart-y 4 kilowe i mocne rzutniki reklamowe i sporo architektury , szkoda tylko ze nie ma wiekszych glowek np mac2000 lub claypack1200 zoom moze kiedys :)bez tego czlowieka imprezy w krakowie napewno bylyby mniej kolorowe smile

2

Odp: jak krakow to pewnie lech visual:)

Głowy te działają bardzo dobrze, ale oczywiście widać ślady użytkowania, ale takie ślady to już widać jak się kupi nowe głowy i raz użyje, to nie uniknione. Naświetlacze godne polecenia.

Ostatnio edytowany przez Dawid (2008-01-13 11:18:27)

3

Odp: jak krakow to pewnie lech visual:)

bart_krk napisał/a:

:)bez tego czlowieka imprezy w krakowie napewno bylyby mniej kolorowe smile

Widzisz Leszku co dla nas znaczysz!

Michał Bystrzycki
--------------------

4

Odp: jak krakow to pewnie lech visual:)

wiadomo nie sa nowe ale moim zdaniem daja rade smile no i jest blizej niz do rentall w hollandi czy niclen w niemczech:):)pozdro

5

Odp: jak krakow to pewnie lech visual:)

Oczywiście że dają radę i to dobrze. Kolega źle mnie zrozumiał co miałem na myśli, dlatego sprostowałem posta i przepraszam za zamieszanie. Pozatym gdyby nie te użądzenia w Krakowie to by nie było na czym imprez robić.
Kolega zapomniał podać jakiego kolwiek kontaktu aby osoby chętne mogły się porozumieć z ową firmą:
adres internetowy: www.vizual.pl
email: biuro@vizual.pl
tel. 0 501- 041- 341
fax. (012) 658 -79 -39

Ostatnio edytowany przez Dawid (2008-01-13 11:24:29)

6

Odp: jak krakow to pewnie lech visual:)

po latach poprawiam swojego posta , chodziło oczywiście o firmę vizual smile przez Z pisane ...... za wprowadzenie w błąd , przepraszam wink