Temat: Coma

Coma - światło

Post's attachments

COMA_rider_oswietleniowy_duze_sceny_plenery.pdf 936.71 kb, 61 downloads since 2010-04-07 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

2

Odp: Coma

Coma 2011!

Post's attachments

rider_COMA_Oswietlenie.pdf 663.76 kb, 169 downloads since 2011-04-15 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

3

Odp: Coma

Nowy świetlik - nowy rider smile

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

4

Odp: Coma

Że od Natalii Kukulskiej

5

Odp: Coma

12 x MAC301 / VLED A7 Zoom ( standard mode 16bit) lub ClayPaky AlphaBeam 300....troche masło maślane z tego...co ma wspolnego mac 301 z vledem a7 to wiadomo...ale co tu robi cp....troche dziwny zamiennik..hehe...swoja droga ciekawy rider.. smile....

6

Odp: Coma

jako tako skupisz variledy na te stopnie na oświetlana bliska odległość jest efekt podobny co prawda szerszy ale podobny

7

Odp: Coma

no efekt nie do końca podobny bo z beama zaswiecisz ostro i możesz walnąć gobosy, poza tym alpha beam nie ma zooma co znacznie ogranicza możliwości lampy więc danie beama jako zamiennika 301/a7 też mnie trochę zdziwiło. urządzenia osobno spoko, ale jako alternatywa jednych dla drugich hmmmm....

8

Odp: Coma

Sluchajcie generalnie realizator świeci realizator ma koncepcje i to on decyduje. Skad wiecie, że jest to zamiennik, moze kolega ma dwie koncepcje jedna na alpha beamach druga na jb i stosuje je zamiennie, ot taka innowacja. Pozatym obie lampy maja cechy wspolne, pytanie co kto potrzebuje; beama zawsze mozemy rozfrostowac, a gobosow nikt nie kaze urzywac

9

Odp: Coma

tu masz racje kiju...polac mu hehe big_smile

10

Odp: Coma

100 lat  100 lat  100lec:)

11

Odp: Coma

i jakoś Bartek potrafił zrozumieć zamierzenie ... nie zamiennik a alternatywne rozwiązanie ( w zależności od warunków )

12

Odp: Coma

A ja piszę w swoim riderze - cyfrowy korektor parametryczny w torze wokalu. Jest wielu którzy kręcą na to nosem, ale ja tak chce, bo tak mi wygodnie i już.

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

13

Odp: Coma

karaluch napisał/a:

i jakoś Bartek potrafił zrozumieć zamierzenie ... nie zamiennik a alternatywne rozwiązanie ( w zależności od warunków )

słyszałem że to również na robe 575 at da radę zrobić...