16

Odp: Prolight+Sound 2010

Stanley napisał/a:

Dodatkowo na środku stał Mac III ale co ciekawe bez obudowy, można było obejżeć i pomacać wszystkie bebechy, powiem szczerze że naprawde robi to wrażenie, głowa jest wielka a i tak wszystko jest niesamowicie ciasno upakowane, żeby zapewnić chłodzenie wewnątrz są silikonowe kanały, którymi jest rozprowadzane powietrze smile

A zwróciłeś uwagę na to KTÓRY Mac III to był? Poza Mac III Profile jest też już wersja Performance. wink

17

Odp: Prolight+Sound 2010

No to fakt był Performance teraz tylko czekać aż wypuszczą Beam`a i Washa z serii III. Swoją drogą ciekawe jak będzie się ta nowa trójka zachowaywała. Kacper macie plany mieć ją u siebie w showroomie? Jestem ciekawy jak wyapadnie porównanie Profili CP i Martina A jak wygląda sprzedawalność MAC III zdecydował się ktoś już na zakup? Co do stoiska SGM to nawet nie zarejestrowałem jego obecności. Ciekawie było w MA, można było fajnie, długo i rzeczowo pogadać.

18

Odp: Prolight+Sound 2010

kiju napisał/a:

teraz tylko czekać aż wypuszczą Beam`a i Washa z serii III

Mac 2000 Wash XB to za mało? wink

kiju napisał/a:

Kacper macie plany mieć ją u siebie w showroomie?

Nie ja decyduję o tym. Poza tym wystarczy że mamy wersję Profile. Wtedy wystarczy szybko wymienić moduł efektów i już jest Performance.... potem znowu można zamienić moduły i z powrotem jest Profile. Nie trzeba sprowadzać całej głowy, ale jak wspomniałem to nie ja decyduję.

19

Odp: Prolight+Sound 2010

Wiesz MAC 2000 Wash XB to Stary MAC z upgradem, nowe serie to jednak inna optyka, budowa etc. Zresztą sam dobrze o tym wiesz. Ja nie mówie, że XB jest zły słaby czy cokolwiek, jednak sama w sobie konstrukcja jest sprzed "kilku" lat, a teraz wszystkie firmy wypuszczają nowe linie głów. Może uda mi się porównać XB z Alpha Washem, zobaczymy co wyjdzie:)

20

Odp: Prolight+Sound 2010

o ile mnie pamięc nie myli to sgm był na hali z konsoletami i systemami pa i mial pare produktów wystawionych.
a dolaczajac sie do opini to myśle ze w berlinie targi były o wiele ciekawsze.

21

Odp: Prolight+Sound 2010

Stoisko SGM było w hali 8, trochę więcej urządzeń było:) Tobie pewnie chodzi o stoisko firmy z Gobo na 11.. cool

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

22

Odp: Prolight+Sound 2010

Ja osobiście stoiska DTS, Coemar(chyba), SGM, tylko "przeleciałem", nie wiem jak wy ale ja nieznalazlem tam nic dla siebie:)

23

Odp: Prolight+Sound 2010

takisam napisał/a:

o ile mnie pamięc nie myli to sgm był na hali z konsoletami i systemami pa i mial pare produktów wystawionych.
a dolaczajac sie do opini to myśle ze w berlinie targi były o wiele ciekawsze.

I jest bliżej smile

Michał Bystrzycki
--------------------

24

Odp: Prolight+Sound 2010

Pytanie do tych co byli na jednych i drugich. Co jest lepszego w Berlinie?