1

Temat: Prolight+Sound 2010

Kto jedzie?:)
Ja oczywiście będe.

2

Odp: Prolight+Sound 2010

Ja sie wlasnie pakuje zaraz smile rano wyruszam..

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

3

Odp: Prolight+Sound 2010

Trochę Wam zazdroszczę... czekam na relację ( ze zdjęciami ciekawostek?)

Michał Bystrzycki
--------------------

4

Odp: Prolight+Sound 2010

Porobimy porobimy;-)

5

Odp: Prolight+Sound 2010

Szkoda że tak późno się dowiedziałem... Chętnie bym się wybrał, zwłaszcza na część "sound" smile

Ostatnio edytowany przez tomcio (2010-03-23 15:35:50)

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

6

Odp: Prolight+Sound 2010

FARCIARZE hmm....
Niektórzy muszą pracować...

7

Odp: Prolight+Sound 2010

kiju napisał/a:

Porobimy porobimy;-)


Jak wrażenia z dziś?

8

Odp: Prolight+Sound 2010

Wrażenia bardzo pozytywne, tak ogólnie targi całkiem ciekawe, pare fajnych produktów udało się znaleźć. Szerszy opis napisze wieczorem.

9

Odp: Prolight+Sound 2010

Jeżeli chodzi o głowice to jakiegoś szału nie było, za to w kwestii LED-ów po prostu zatrzęsienie produktów? Ledy w wszelakiej formie były głównym elementem tych targów, jednak nie udało mi się znaleźć stoiska firmy Pulsar, jeżeli ktoś znalazł to proszę żeby napisał mniej więcej w której hali i koło czego się znajdowali.

PS: Co do głowic to muszę jednak przyznać wyrazy uznania dla stoiska firmy ROBE, mieli ogromne stoisko, wystawili praktycznie wszystkie swoje głowice. Które prezentowały się naprawdę okazale na tle innych szanowanych firm (zamiast ledowego wyświetlacza i paru guzików, większość jest wyposażona w całkiem spory kolorowy monitor lcd i kółeczko smile.

Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy.
    MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !

10

Odp: Prolight+Sound 2010

Pulsar był w 11 tylko nie pamiętam czy do góry czy na dole.

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

11

Odp: Prolight+Sound 2010

Stanley!! Przywieź mi jakąś pamiątkę smile hehe

12

Odp: Prolight+Sound 2010

Panowie a gdzie te fotografie z targów .... smile

13

Odp: Prolight+Sound 2010

Jeżeli chodzi o głowy to Clay Paky prezentowało i promowało dwie sztandarowe serie 1500 i 700. Robe pokazało w zasadzie wszystkie urządzenia, ciekawą serię 600. Martin prezentował Beam KIT`a dla washa 2000, washe 250 przerobione na beam, oraz MAC 401 i MAC III. Było dużo ciekawych urządzeń LED, między innymi JB vary LED A7 i młodszy brat A4. Interesująca jest również seria I-pix BB 7,4,1 ETC Selador, oświetlacze LED z Robe. Multimedia wszelkiego rodzaju i wszelakiego zastosowania, ekrany, kurtyny, siatki, podłogi. Sterowanie to głównie GrandMA2, gdzie spędziłem pół dnia rozmawiając o wielu szczegółach i detalach, ale w tej kwesti wiele było już powiedziane w innych tematach. Ogólnie dużo naprawde dużo różnych ciekawych lampek, różnorakiego zastosowania. Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie. Zdjęcia wstawie jak zgram i przebiore cociekawsze.

14

Odp: Prolight+Sound 2010

U Martina stała jeszcze nowa ZR-ka, z funkcją dostępu przez neta, za niedługo ma to być standardem w użądzeniach. Dodatkowo na środku stał Mac III ale co ciekawe bez obudowy, można było obejżeć i pomacać wszystkie bebechy, powiem szczerze że naprawde robi to wrażenie, głowa jest wielka a i tak wszystko jest niesamowicie ciasno upakowane, żeby zapewnić chłodzenie wewnątrz są silikonowe kanały, którymi jest rozprowadzane powietrze smile Myślę że trzeba dodać tu że calkiem spora cześc targów to stoiska związane z rigger-ką, mnaprawde mnóstwo wszelkiego rodzaju napędów i wyciągarek. Mnie zaciekawiły szekle z wbudowanymi tensometrami, dzięki którym na podłączonym do szekli użądzeniu odczytać można było masę zawieszoną wink

Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy.
    MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !

15

Odp: Prolight+Sound 2010

kiju napisał/a:

Jeżeli chodzi o głowy to Clay Paky prezentowało i promowało dwie sztandarowe serie 1500 i 700. Robe pokazało w zasadzie wszystkie urządzenia, ciekawą serię 600. Martin prezentował Beam KIT`a dla washa 2000, washe 250 przerobione na beam, oraz MAC 401 i MAC III. Było dużo ciekawych urządzeń LED, między innymi JB vary LED A7 i młodszy brat A4. Interesująca jest również seria I-pix BB 7,4,1 ETC Selador, oświetlacze LED z Robe. Multimedia wszelkiego rodzaju i wszelakiego zastosowania, ekrany, kurtyny, siatki, podłogi. Sterowanie to głównie GrandMA2, gdzie spędziłem pół dnia rozmawiając o wielu szczegółach i detalach, ale w tej kwesti wiele było już powiedziane w innych tematach. Ogólnie dużo naprawde dużo różnych ciekawych lampek, różnorakiego zastosowania. Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie. Zdjęcia wstawie jak zgram i przebiore cociekawsze.

PS: "Najciekawsze" stoisko miała firma SGM: Jedna głowa, jeden gościu...  neutral

Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy.
    MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !