16

Odp: Dylemat Mac 600 czy...

przy ideach nie sugeruj się ceną (rabaty) po rabatach wychodzą drożej od użyewk mac 600 o ok. 1000-1500zł

Ostatnio edytowany przez Pan Lis (2010-01-29 22:52:55)

17

Odp: Dylemat Mac 600 czy...

Ok rabaty rabatami od kazdej z tych cen możesz pojsc w dol dlatego mowie o cenach detalicznych. ZCo do IDea Washy świeciłem nimi raz i szczerze powiem niczym mnie nie powaliły na kolana. Ja osobiście w stosunku do SGM`a jestem jednak na nie, ale to już prywatna kwestia. Wiadomo, że z jednej strony masz urządzenie nowe, z gwarancją producenta, ale niestety SGM, z drugiej używany ale sprawdzony i znany model Martina. Ja bym kupił MAC 600

18

Odp: Dylemat Mac 600 czy...

dobra, a skupiając się na sednie tematu rozumiem że urządzenie DELTA 7 RGB R nie da sobie rady na scenie jako wash ? czy po prostu ktoś mi go nie zaakceptuje jako washa ?

19

Odp: Dylemat Mac 600 czy...

To że niezaakceptuje to jedno, a moim zdaniem też "nie da sobie rady jako wash". Wystraczy ze bedziesz musiał zrobić korekcje temperatury barwowej i juz porażka

20

Odp: Dylemat Mac 600 czy...

No nie wiem nie wiem, ten wynalazek wd. producenta ma regulację temperatury kolorów w zakresie 3,200 ° K ÷ 5,500 ° K

Bardziej mnie martwi jasność świecenia owego urządzenia bo tylko 7,200 lumenów, podczas gdy mac 600 ma chyba 20,500 lumenów o ile się nie mylę.

21

Odp: Dylemat Mac 600 czy...

Właśnie Wg. producenta a w praktyce to zupełnie inna bajka. Jak narazie jedyne urządzenie LED które spełniło moje oczekiwania w zakresie światła białego to ETC SELADOR.

22

Odp: Dylemat Mac 600 czy...

a MAC 2000 można przerobić na 1500W tongue  czyli MAC 2000 XB

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

23

Odp: Dylemat Mac 600 czy...

Panowie ok wszystko fajnie, ale KASA jest przewidziane 4k za używkę czyli np. mac 600 albo ok 6-7k za nówkę i tu jakaś alternatywa dla 600 tu znalazłem SGM Idea Wash 575 no i tą Delta 7 RGB R nowe i po zniżkach są właśnie w tym przedziale cenowym.

Musze się dobrze rozeznać zanim zostanie wydane jakiekolwiek siano.

No i urządzenie ma mieć tryb pan/tilt , więc żadne listwy ledowe, bo to swoją oddzielną drogą smile

24

Odp: Dylemat Mac 600 czy...

Ale szukasz urządzenie na którym będziesz pracował Ty czy zakładasz też, że będą na tym świecicli zewnętrzni realizatorzy np. zespołów?

25

Odp: Dylemat Mac 600 czy...

to zależy od sztuki na niektórych będę świecił ja, na innych świetliki zespołów

26

Odp: Dylemat Mac 600 czy...

Jeszcze pytanie o ilu sztukach wogole mowa?
No to tak biorąc pod uwage że
Naświetlacz Delta nijak ma sie do Riderów
SGM - w Riderach nie występuje
MAC 600 jest już wychodzącym standartem w riderach
Ja bym  wybrał MAC 600, jednak nieliczyłbym na to, że nimi się zawojuje świat dlatego że Teraz Realizatorzy chcą jednak nowszego, lepszego sprzętu

27

Odp: Dylemat Mac 600 czy...

Mowa o całym sezonie maj-wrzesień... No chyba tak trza będzie zrobić mac 600 i tyle, co do realizatorów to jeśli chodzi o naszą firmę będą musieli poczekać z jeszcze 2 sezony na np mac 700 big_smile big_smile big_smile i póki co cieszyć się tym co mamy smile

Ostatnio edytowany przez Pan Lis (2010-01-30 17:39:26)

28

Odp: Dylemat Mac 600 czy...

Albo wy będziecie musieli wypożyczyć 700`tki lub podzlecić innej firmie...

29

Odp: Dylemat Mac 600 czy...

może czasem coś się do pożyczy... ale ogólnie wystarczy dar przekonywania ;D

30

Odp: Dylemat Mac 600 czy...

Hmmmmm zależy z kim będziesz negocjował.