16

Odp: Strona Spidera

Szymon napisał/a:

Zapomniałeś jeszcze o Andrzeju Czeranowskim -a za realizację wziął się również ostatnio Jacek Chojczak.
Myślę, że w chwili obecnej w zupełności zaspokajają potrzeby rynku. Poza nimi jest jeszcze całe grono realizatorów zajmujących się tylko światłem ekspozycyjnym bez tzw. efektowego -zupelnie mniej znanych.

Wiesz widzialem kilku tzw. realizatorów, którzy nie bardzo wiedzieli jak obsługiwać światłomierz... światlo w TV to naprawdę inna bajka...


fakt, zapomniałem o ACz. 
wygląda na to że TRANSCOLOR jest dobrą szkołą dla przyszłych realizatorów (Michna, Chojczak). 

masz 100% racji ze światłomierzem:  jeden z wymienionej piątki na bank nie wie do czego to służy smile))))))))))))

17

Odp: Strona Spidera

Nie będę dociekal który :-)))))))))))

Dzięki pracy w TRANSCOLOR koledzy mieli okazję nabierania doświadczenia, podpatrywania i uczenia się od najlepszych np. kilku z wymienionych wcześniej realizatorów oraz od Michiel Milbou -który jako pierwszy pokazał do czego można użyć światło efektowe w telewizji. Ale też to co udało im się już osiągnąć zawdzięczają ciężkiej pracy i umiejętnością.

18

Odp: Strona Spidera

Szymon napisał/a:

Nie będę dociekal który :-)))))))))))

Dzięki pracy w TRANSCOLOR koledzy mieli okazję nabierania doświadczenia, podpatrywania i uczenia się od najlepszych np. kilku z wymienionych wcześniej realizatorów oraz od Michiel Milbou -który jako pierwszy pokazał do czego można użyć światło efektowe w telewizji. Ale też to co udało im się już osiągnąć zawdzięczają ciężkiej pracy i umiejętnością.



czyli tak:  TRANSCOLOR wychował dwóch realizatorów, ATM kupuje dużo sprzetu i buduje studio.  wychodzi na to że firma Ojca Tadeusza zostaje trochę w tyle.............:P

19

Odp: Strona Spidera

Ale też poza świetlikami z TV mamy sporo dobrych!

20

Odp: Strona Spidera

heee panowie... jest realizacja i jest reżyseria ....
albo jak kto woli operator i realizator

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

21

Odp: Strona Spidera

no nie zupełnie to to samo...