1

Temat: hydra spirit + inteligenty

Na poczatku przywitanko... milo mi zagoscic w Waszym gronie smile Mam nadzieje, ze bedziecie mieli ciut cierpliwosci by pomoc mi w moich problemach smile

Teraz do sedna. Od roku pracuje w teatrze. Niestety spoznilem sie z zatrudnieniem o jakies pol roku... dlaczego? juz wyjasniam: przez ten rok zarazilem sie swiatelkami! Niestety wlasnie pol roku przed moim zatrudnieniem firma zakupila sprzet, nowki niesmigany! Niestety zakupili Hydre Spirit. Znawcy przytakna slowo "niestety" smile Do tego mam 2 glowki Futurelight PHS 260 oraz 4 naswitlacze DTS Delta RGB. Wszystko super, tylko opanowac ruchome rzeczy na tym stole to po prostu masakra jakas jest!

Przeczytalem chyba wszystko co sie dalo na temat obslugi ruchomych rzeczy na forum, ale niestety takich cudow, jak chase czy biblioteki efektow na moim stole nie ma! Wszystko musze stworzyc sam, tylko jak?
Doszedlem do sytuacji, gdy poprzez CUE pisze sobie kilka scen (np. ruch glowy w poziomie - zapisuje 2 punkty na osi X, lub ruch w pionie - analogicznie). Zrobie z tego EFFECT (w efekcie moge wpisac kroki - STEPS) i laduje na Masterka. Stad moge odpalic efekt i glowka sie rusza. Najwiekszy problem, to taki, ze poprzez CUE musze wybrac konkretna glowe (FIXTURE), wiec tego samego efektu nie moge uzyc do drugiej glowy, tylko musze zapisac ja jako nastepna serie CUE. No jest to tragiczne rozwiazanie, chyba, że ktoś w Was szanowni forumowiecze gral na Hydrze i sprobuje mi pomoc. Jak bede mial 5 glow, to co? Do wszystkiego musze kopiowac?

Poradzcie cos... w stole jest jeszcze MACRO, grupy... ech w tej chwili nie jestem sobie w stanie przypomniec. Moze wpadniemy wspolnie na to jak okielznac Hydre!

2

Odp: hydra spirit + inteligenty

Witam znam ten stół zapraszam na priv

3

Odp: hydra spirit + inteligenty

Może napiszcie na forum - przyda się innym..

Michał Bystrzycki
--------------------

4

Odp: hydra spirit + inteligenty

Wiec Effect to praktycznie chaser , w którym można odtwarzać np cue. Macro w tym stole to nic innego jak skrót  klawiszowy , czyli jak chcemy sie dostać szybko w opcje stołu zapisujemy to jako macro. Effect załadowany na master włącza sie przyciskiem nad którym załadowaliśmy effect. Stół miał różne wersje softów i nazw funkcji