Temat: Jaki wybrać laser do klubu?

Witam smile
W klubie mam dwa lasery [chyba] takie. Bynajmniej tej firmy, mocy ich nie znam i w wątku o moc nie chodzi.
'liczba kanałów DMX: 4" i trochę wzorów. Troszkę mi mało big_smile
Mam je pod pilotem 2000 i chyba to wynika z ich konstrukcji bo nie mogę za bardzo ingerować w ich prędkość.

moje pytanie jest takie:
Co byście polecali do klubu co by dobrze współgrało z pilotem 2000?
[na zmianę sterownika się niestety nie zanosi a szkoda]
jak patrze na allegro co coś ciekawego, co coś potrafi, jest tak od 3-4tysięcy

może od Was dostanę jakieś konkretne propozycje a może mi szef sprezentuje nową zabawkę na święta [jak bym te dwa sprzedał wink]

2

Odp: Jaki wybrać laser do klubu?

Sprecyzuj czego oczekujesz. co to znaczy coś potrafi? dla jednych coś to kilka kanałów DMX a dla drugich Laser sterowany ILDĄ. Pozdrawiam

3

Odp: Jaki wybrać laser do klubu?

Mam na pewno takie urządzenia jak podałem wyżej.
Troszkę poczytałem o laserach i ich sterowaniu. Wniosek: jak najbardziej by mnie interesowało sterowanie ILDĄ tak bym mógł sobie w domu robić projekty animacji.
Sterowanie DMX nie zrobię tego co chcę osiągnąć, więc przy ILDA pozostańmy.
Rozmawiałem z szefem i powiedział że zmiana o których pisze jest realna czyli to kwestia czasu i moich działań by to się stało.

4

Odp: Jaki wybrać laser do klubu?

To musisz sie liczyć z niemałym budżetem, jakie duże jest pomieszczenie w którym będziesz świecił?

5

Odp: Jaki wybrać laser do klubu?

Na allegro widzę od 2k laser z ildą. [link] choć wątpie by świecił mocno.
Wielkości pomieszczenia nie potrafię określić. Na maila wyślę Ci link do galerii klubowej.
Nie jestem w stanie aktualnie określić ściśle budżetu więc czekam ogólnie na ciekawe propozycje.
A może inwestować w RGB? [RGY ? ] Bo ogólnie myślałem tylko o zielonym laserze.

Ostatnio edytowany przez unblushing (2009-11-30 16:00:11)