1

Temat: pytanie za 100p. ruchoma głowa

http://www.prosklep.com/product/index/i … allast.htm

ktoś na tym pracował? dotykał . widział, zrezygnował itd???

potrzebuje do klubu 8szt
a nie wiem jak to się zachowuje

2

Odp: pytanie za 100p. ruchoma głowa

Ja to dotykałem wink Miałem na warsztacie - naprawiałem. Ale podobała mi się jej praca, model który miałem był szybki w ruchach pan/tilt... Minus, głośna praca no i prawdopodobnie awaryjność. Nie pracowałem na tych urządzeniach na dłuższą metę - zrobiłem tylko test z pilota 3000 przez ok. godzinę.
Aaaa, i jeszcze jedno - trzy głowy właśnie zasuwały szybko, pozostałe pięć niestety się ślimaczyły w stosunku do tych trzech.

Ostatnio edytowany przez tomcio (2009-10-29 21:52:54)

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

3

Odp: pytanie za 100p. ruchoma głowa

Tomcio jakieś wnioski dlaczego? Co dolegało tym urządzeniom?

4

Odp: pytanie za 100p. ruchoma głowa

tomcia wypowiedz mi wystarczy.
kolejny szmelc - taniej kupie futurelight dj 575

co do tego ślimaczenia - mogłeś czy prędkość ruchów jest wyzerowana ze stołu lub przyw. ustawienia fabryczne chyba ze miały ten sam adres i były po pełnym przyw. favrycznym

Ostatnio edytowany przez vandj (2009-10-29 23:17:02)

5

Odp: pytanie za 100p. ruchoma głowa

W tej uszkodzonej, którą miałem uwalony był układ zasilania lampy. Prawdopodobnie przepięcie z sieci, choć pozostałe głowy nie padły. Byłem dziś rano w tymże klubie i wszystkie głowy mają identyczne ustawienia (nie przywracałem w nich ustawień fabrycznych). Właściciel mówił, że te pięć sztuk wolniejszych były montowane wcześniej, a trzy pozostałe z dwumiesięcznym opóźnieniem, czyli ja podejrzewam że po prostu taki egzemplarz się trafił...

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)