1

Temat: Pilot 3000 - co trzeba wiedzieć? + error

Witam, będę miał trochę imprez z Pilotem 3000 i mam do was pytanie.

Czy muszę wiedzieć coś więcej na temat sterownika żeby nie mieć żadnej wtopy czy coś?

Ogólnie tworzenie programów itp. mam już za sobą, po prostu nie chcę żeby coś mi wywaliło podczas sztuki.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez oSA (2009-12-28 00:25:01)

2

Odp: Pilot 3000 - co trzeba wiedzieć? + error

Każdy sterownik trzeba troszke poznać...:)

http://img507.imageshack.us/img507/5295/50840.png
http://img689.imageshack.us/img689/7769/32089.png

3

Odp: Pilot 3000 - co trzeba wiedzieć? + error

Miałem okazje go mieć pod palcami - jak normalnie pracuje z pilotem 2000, to 3000 wywołał szok, i zbierałem szczękę z podłogi, jak pobawiłem się generatorami smile Zwłaszcza podoba mi się funkcja generatora powodującego przejścia kolorów - szkoda że nie ma tego w pilocie 2000. Praca bardzo intuicyjna (jak dla mnie), sterownik nie sprawiał żadnych kłopotów. Niestety więcej nie mogę powiedzieć, bo tak jak mówiłem - miałem go raz przez kilka godzin (imprezę). Jedyny zonk jaki złapałem, to to że musiał mieć załadowaną kartę pamięci aby pracował.

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

4

Odp: Pilot 3000 - co trzeba wiedzieć? + error

Jako realizator sam powinienes wiedziec co Ci jest potrzebne, czego wymagasz od stolu i umiec ewentualnie zrobic to czego wymagaja od Ciebie inni smile mysle, ze wiele rzeczy moze wyjsc w tym wypadku w praniu. Przede wszystkim jezeli masz na tym stole robic wiecej sztuk to stworz sobie na nim wlasny "unikalny" styl pracy, zeby Ci bylo po prostu wygodnie smile Pozdrawiam i zycze powodzenia smile

5

Odp: Pilot 3000 - co trzeba wiedzieć? + error

A ma ktoś instrukcję PL?

Ja mam jakąś okrojoną co ma 2.5 MiB w PDFie.

6

Odp: Pilot 3000 - co trzeba wiedzieć? + error

Polecam Pilota 3000!!!  chociaż ostatnio zacząłem używać Regii PRO.. Rewelacja!!! Odezwij się do mnie na meila: fester108@wp.pl wyślę Ci instrukcję po polsku smile pozdro

:)

7

Odp: Pilot 3000 - co trzeba wiedzieć? + error

Witam, ostatnio w moim Pilocie powstają problem... A dokładnie flashując registrami naglę zapalają się wszystko kontrolki na kilka sekund... Do tego nie raz odpalił dodatkowo np. 4 programy...

Jak myślicie jest możliwość zrobienia tego samemu czy wysyłać gdzieś do serwisu? Orientujecie się gdzie najlepiej go wysłać i jak długo to może trwać?

Czym najlepiej przemyć go w środku? Izopropanolem?

Pozdro

Ostatnio edytowany przez oSA (2009-12-28 00:32:12)

8

Odp: Pilot 3000 - co trzeba wiedzieć? + error

daj do serwisu - oni powinni coś zdziałąć ... aaaa i wgraj nowego softa - jest fajny big_smile

jedną z paru wad pilota jest to, że w temperaturze nawet już 10 stopni powyżej zera on mocno spowalnia.  Jest to tak irytujące że wielokrotnie chciałem go rozwalić!! Nie mówie co by było w tem. 0 lub -5 C hmm  tak więc farelka lub PAR do podgrzewania i daje rade big_smile

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

9

Odp: Pilot 3000 - co trzeba wiedzieć? + error

To nie pilot zwalnia, tylko sam wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Elektronika woli jak temeratury są niskie aniżeli wysokie ( po to np chłodzi się procesory, chpsety i inne elementy oparte na układach scalonych )

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

10

Odp: Pilot 3000 - co trzeba wiedzieć? + error

Ale ektronika działa prawidłowo od +5 do 20-30c* od tych 5 w dół już podzespoły dostają kopa i zwalniają do minimum swoich możliwości.
Miałem tak w klubie gdzie była proxima - na sali 0 max 1*C podczas serwisu sprzętu i nadir mielił z reszta to samo z wzmacniaczami audio. Nagrzewnica 60kw (disel) na sale  i po 1h jak nowe smile a po 2h to już z 20*c było na sali a może to ta wódka? tongue

Ostatnio edytowany przez vandj (2009-12-28 16:03:56)

11

Odp: Pilot 3000 - co trzeba wiedzieć? + error

A powiedzcie mi gdzie wypożyczę np. w Poznaniu albo Wrocławiu Pilota 3000?

12

Odp: Pilot 3000 - co trzeba wiedzieć? + error

Zapraszam w Poznaniu

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

13

Odp: Pilot 3000 - co trzeba wiedzieć? + error

KrzysztofKlak, możesz mi podać jakieś namiary? Adres, telefon?

Z góry dzięki i pozdrawiam smile

14

Odp: Pilot 3000 - co trzeba wiedzieć? + error

Witka,

Mam pytanko co do Pilota 3000 - chodzi mi o te 6 suwaków czy są one jakoś programowalne czy jest tam coś takiego jak strony? Że najpierw mam np. kanały 1-6 później 7-12 itd.

Chodzi mi o ogarnięcie na tych sześciu suwakach np. 12 lub 24 parów.

Z góry dzięki za info i pozdrawiam.

15

Odp: Pilot 3000 - co trzeba wiedzieć? + error

Z tego co znam pilota to te suwaki są aktywne w programerze, ustawiasz na nich parametry urządzeń etc. Nie da się zaprogramować na nich np. 1-Mollefay 2-PAR`y 3-ACL 4-PC itd...