31

Odp: on PC + 3D

No dobra, w takim razie czeka mnie długa noc ;]
Tylko jeszcze chciałbym wiedzieć co jest przyczyną tego, wersja softu, przeoczenie w ma lighting czy po prostu polityka firmy na zasadzie

32

Odp: on PC + 3D

Nie będę zakładał nowego tematu. Problem dotyczy tych dwóch programów.
Samo on pc dział poprawnie, 3d również lecz gdy próbuje je połączyć ze sobą 3d przy download show wysypuje się i zawiesza (brak odpowiedzi). wersje jakie mam to grandMA onPC 6.600 oraz grandMA 3D 6 [2.0.0][6.6].  Jest jakaś baza błędów w 3d? gdzie można sprawdzić czemu się wysypuje. Nigdy nie było problemów - od jakiś 3-4 dni coś się nie zgadza. Próbowałem zrobić reinstalacje i czyściłem rejestr zmieniałem położenie 3d i nadal to samo.

Mogę robić to w wyścigu ale nie chce mi się układać "klocków" od podstaw i ich adresować

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-10-09 09:55:51)

33

Odp: on PC + 3D

Jaki dokładnie numer wersji 3D? Podałeś same wersje streamingu.
Jaki system operacyjny? Jakieś antywirusy?

34

Odp: on PC + 3D

to lecimy 3d to 6.0.16.380  system xp prof (orginal-ny jak pomoże smile) anty wir avast.
Teraz widzę ze pojawia się napis "no camera" i napis brak odpowiedzi

35

Odp: on PC + 3D

Wydaje mi się że to właśnie tą wersję zgłosiłem do MA aby poprawili ją. Miała poważny błąd. Dwa dni później pokazała się nowa.
Spróbuj ostatniej wersji 6.0.16.1081.

36

Odp: on PC + 3D

ok. moja jest z 6 września a ta jest z 8 na stronie. Zaraz ściągnę i sprawdzę czy gada smile


EDIT:
Ok DZIAŁA - widocznie to była wina kompilacji - wielkie dzięki Kacper smile znawco babcinych kaprysów

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-10-09 12:33:11)