Temat: Martin LightJockey - własne konfiguracje urządzeń

Testuje właśnie przydatność do moich celów program Martin LightJockey. Niestety pierwszy istotny dla mnie problem pojawił się bardzo szybko. Nigdzie nie mogę znaleźć tworzenie własnych urządzeń (fixtures). Proszę nie piszcie że jest duża baza gotowych do pobrania bo jakoś tak lubię zrobić to po swojemu no i mam tez kilka urządzeń których nie ma w bazie.

Proszę o pomoc bardziej doświadczonych użytkowników LJ (moja wersja to  2.5 + USB-DMX dab-system)

2

Odp: Martin LightJockey - własne konfiguracje urządzeń

Aby stworzyć własne urządzenie :
-dodajemy "generic fixure"
-klikamy prawym(po wyjściu z adresowania na głównym ekranie) i "definite fixture profil"
-uzupełniamy
-zapisujemy jako nasze urządzenie i gotowe
mniej więcej tak to się chyba robiło smile

"God is my lightman...'
"ALWAYS LOOK ON THE BRIGHT SIDE OF LIFE".

3

Odp: Martin LightJockey - własne konfiguracje urządzeń

Dokładniej to Fixture configuration i tam masz do wyboru generic skaner generic cos tam. w zależności ile adresów potrzebuje urządznie.

4

Odp: Martin LightJockey - własne konfiguracje urządzeń

a ja tak moze troszke zmieniajac temat... polecam martin LJ 2.9.1 + !!!martin universal USB DMX!!! ... dużo bardziej pewne i przydatne...:) a swoja biblioteke do urzadzenia w LJ mozna sobie naprawde bardzo fajnie zrobic tylko trzeba poswiecic na to troszke czasu...tworzenie tak jak koledzy napisali wyzej potem pozostaje dodanie sobie kolorkow, gobosow ikonek, posiadajac instrukcje z rozpisanymi wartosciami mozna to naprawde fajnie i wygodnie skonfigurowac. ale to wszystko robi sie w jednym miejscu.  powodzenia smile