16

Odp: Aranżacja sceny 10x8m na koncert PUNKOWY

W ten weekend zrobiłem małą przymiarkę do tego koncertu. Robiłem mało wymagającą sztukę na scenie 10x10. Powiesiłem tam prawie wszystko co ma iść na główny koncert ( pomijając pary 56, gdyż zabrakło prądu hmm )
Efekt był znośny, lecz brakowało pionowych belek zwisających z tyłu sceny. Bez nich plecy sceny wydawały się puste.

Rozmawiałem z kolesiem od kraty i powiedział że nie zrobi dodatkowej belki na oświetlenie bo po prostu nie ma więcej kraty.

kajmar888 napisał/a:

ps. jak nie masz podstaw do parów, to weź trochę swojej kraty i normalnie łap sie hakami do leżącej na glebie kraty....możesz np. te 64 ułożyć w ten sposób na kracie na froncie sceny i skierować je ponad głowami ludzi;) daje radę!

Mnie ostały się dwa dwumetrowe odcinki kraty - reszta jest wypożyczona. Położę je po prostu z tyłu sceny i przypnę pary 56.

Michał napisał/a:

albo spotami świeć po okolicznych murach a nie po scenie ( chyba ze scena będzie w lesie: ) - tylko co na to ludzie...

No właśnie dowiedziałem się że koncercik będzie w lesie tongue ... Tutaj to pozostaje jedynie kolorado wink

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg