1

Temat: Róznica między GrandMA light a GrandMA micro??

Tak jak w temacie jaka jest różnica??

2

Odp: Róznica między GrandMA light a GrandMA micro??

Generalnie w wielkości light ma 4 + 4na ethernecie linie DMX micro 2, do lighta mozna dopiac dwa monitory, light ma wbudowanego ups`a micro nie, light ma fadery z silnikiem micro nie, w ligh`cie jest wbudowany trackball light ma 6400 playbackow na 128 stronach micro 3840/128 light ma mozliwosc zapisu na dysku twardy,micro jest lzejsza o 12 kg:) to tak w kwestii technicznej...:)

3

Odp: Róznica między GrandMA light a GrandMA micro??

Dzięki, bo byłem ciekawy bo na stronie LTT nic sięnie można dowiedziec to tej fajnej rodzince czym sie poszczególne modele różnią

4

Odp: Róznica między GrandMA light a GrandMA micro??

No nie ma tam za duzo... ale stół godny polecenia szczegolnie w duzej wersji

5

Odp: Róznica między GrandMA light a GrandMA micro??

troche dziwne porównanie .. bo to są stoly o sporej rozbieżności ...
generalne jedna firma i zastosowane sa te same pomysły jesli chodzi o programowanie...
2 pytanie jest takie do czego chcemy go wykorzystywać i jakie mamy teraz zasoby sprzętowe i co planujemy dodać do swojej floty sprzętu.
bo jak wiadomo rozbieżność pomiędzy cena A i B jest spora......

Powiem szczerze ze light jest bardzo przyjazny jesli chodzi o obsługę i intuicyjność.

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

6

Odp: Róznica między GrandMA light a GrandMA micro??

A jak w ich świetle wypada ultra-light??

7

Odp: Róznica między GrandMA light a GrandMA micro??

jak model pomiędzy micro a light a do czego chcesz stosować?

8

Odp: Róznica między GrandMA light a GrandMA micro??

Chodziło mi o główne róznice. Liczba submasterów, czy są mechaniczne, czy posiadają eternet ile kanałów dmx obsługują, czy zmienia się sposób programowania ich itp.

9

Odp: Róznica między GrandMA light a GrandMA micro??

witam. Mam pytanie do kolegow pracujacych na stolach grandMA. jest taki stolik do grandMA elc sidekick .napiszcie jakie macie wrazenia z pracy z takim zestawem ( wiadomo wiecej suwakow wieksza wygoda pracy ) kolejne pytanie to czy mozna podpiac elc sidekick bezposrednio do np laptopa (grandMA onPC) i miec do dyspozycji elc czy trzeba miec jeszcze do tego zestawu 2port grandmy , w kolejnosci laptop z programem ,2 port , elc side kick i wyjscie na linie ??? pozdrawiam i czekam na odpowiedz

10

Odp: Róznica między GrandMA light a GrandMA micro??

http://www.malighting.com/

Tam jest wszystko napisane smile

http://www.malighting.com/lighting_cons … werpdb_pi1[parent_gruppe]=215&tx_lightpowerpdb_pi1[produkt_id]=2171&cHash=a58157d1ac

" - DMX-in for fader wings or merging of DMX signals "

http://www.malighting.com/faqs.html?suc … uppe_id=35

" How can I get more faders on the grandMA desks? Will you offer an extension wing?
Over DMX in; no extension wing available. All grandMA consoles have a DMX input port which can be used for merging an incoming stream with one of the console?s outputs, for capturing DMX data or for triggering. The hard keys and faders of an Executor Fader can be triggered by DMX as can the hard keys be associated with an Executor Button. "

Pozdrawiam smile

P.S. No cóż, link drugi obcięło, a znacznik 'code' niestety nie działa, więc nie mam jak podać go w całości, ale myślę że znalezienie tego interface-u na stronie MA problemem nie będzie smile

Ostatnio edytowany przez Marchw (2008-01-30 17:17:16)