31

Odp: on pc...

nie o to chodzi potrzebuje coś na szybko już zdowlandowałem Open DMX Theater jestem w klubie i chyba się sterownik wysypał a nie mam przy sobie układu odpowiedzialnego za transmisje (sn176) kolega mi dostarczył daba a craka miałem w laptopie jak każdy normalny odpaliłem najlepsze.


hehehe 17 urządzeń wraz ze sterownikiem się wysypało a przyczyną był spliter firmy  flash butrym 1 in 4 out chińska precyzja...

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-10-15 17:52:20)

32

Odp: on pc...

Przypomina mi się rozmowa o tych splitterach na Music Media.
Współczuję, choć się nie dziwię. Stres na sztuce nie jest potrzebny.

33

Odp: on pc...

To klub wiec do jutra trzeba odpalić. w domu mam 10szt sn ale nie wiem czy mam rezystory i diody bo to tez często pada a czasem uda się i zadziała jako zabezpieczenie sn może nie wszystko stracone.

i maja hsdpa na zewnątrz tongue

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-10-15 18:02:48)

34

Odp: on pc...

KacperP napisał/a:

Stary, klasyczny problem.

Obawiam się że używasz Vista albo 7 i nie uruchamiasz onPC z opcją "Uruchom jako Administrator".

Zabezpieczenia dostępu Windows tworzą kordon bezpieczeństwa wokół programów i ograniczają ich uprawnienia do operacji dyskowych, głównie zapisu, do folderów gdzie same się znajdują i odpowiednich przestrzeni dla danych programu.
Jednocześnie inne programy i użytkownik nie ma wprost dostępu do przestrzeni dyskowej do której ma dostęp dany program.

Trzeba wywołać właściwości programu onPC, wejść w zakładkę "Zgodność" (chyba tak się to zwie) i zaznaczyć "ptaszka" przy "Uruchom jako Administrator". Wtedy próba uruchomienia programu wywoła pytanie o zgodę na uruchomienie programu o pełnych uprawnieniach itd.
Można też zamiast klikać lewym klawiszem na ikonie programu, użyć prawego i wybrać opcję "Uruchom jako Administrator" (znaczek tarczy ma).
Wtedy też onPC używa innego miejsca na dysku i nie widzi wcześniejszych show, bo jest uruchomiony przez innego użytkownika w systemie!

A WIĘC:
Zanim to jednak się zrobi, to proponuję uruchomić te onPC jak dotychczas, połączyć z 3D, odłączyć onPC, zapisać show w 3D, włączyć onPC ponownie z nowymi ustawieniami, ale tym razem nie 3D podłączać do onPC, ale onPC do 3D, aby 3D jako Master przekazał do onPC całe show. Wtedy onPC jest na chwilę jako Slave, a po przegraniu show przejmuje rolę Mastera, a 3D przechodzi do roli Slave.
Wtedy możemy ten show zgrać gdzie tylko chcemy.


MOGĘ NAPISAĆ TYLKO : WIELKIE DZIĘKI , WSZYSTKO TERAZ GRA JAK TRZEBA MOŻNA ZAPISYWAĆ DO WOLI smile

35

Odp: on pc...

Generalnie radzę nie nadużywać tej opcji "Uruchom jako administrator", nie czynić z niej reguły na całe używanie komputera.
Te zabezpieczenia w systemie to dobra rzecz, a onPC to po prostu specyficzny przypadek.