1

Temat: on pc...

Witam.
W sobotę byłem świadkiem odpalenia on pc na konwerterze firmy DAP.
działało (wiadomo)  jedno wyjście "a" całe 512 kanałów.

Teraz pytanie gdzie dostać takie "dap-y"?

2

Odp: on pc...

z tego co wiem to potrzebny jest jakiś programik... bo się też dziś o tym dowiedziałem.
To jakiś emulator czy cuś

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

3

Odp: on pc...

Hmmm czyli obojętnie jaki konwerter (usb - dmx) + emulator 2 port node + Grand Ma.
oszczędność jak przy starszych wersjach martina lj-a

4

Odp: on pc...

a możesz coś więcej na ten temat ????co to za cudo smile

5

Odp: on pc...

jak bym wiedział.. bym nie pytał tylko opisał smile

6

Odp: on pc...

Może jakieś linki?

7

Odp: on pc...

Mam taki interfejs , działa on bez problemów na lj.2.5 z bibliotekami z lj 2.9 ,ale potestował bym go a MA on pc.

8

Odp: on pc...

wchodzisz na stronę Ma i ściągasz "on PC" z tym ze jedynkę smile

9

Odp: on pc...

on PC łączy się z konwerterem usb- dmx firmy  DAB przy pomocy wirtualnej karty sieciowej , potrzebny jest programik FreeStyler 512 ,on  tworzy taką kartę , ale jeszcze nie miałem czasu potestować.

10

Odp: on pc...

wiecie co to znaczy dla firmy?
z tym że szkoda ze tylko 1 x 512 i brak możliwości bacapowania dużych stołów
Czego to ludzie nie wymyślą smile

Odp: on pc...

To znaczy dla przeciętnego śmiertelnika, że ma kolejną legalną konsoletę do nauki. Firmą się nie martwię, bo sobie poradzi a zwykły prowincjonalny świetlik ma dużo frajdy i całą masę siedzenia po nocach smile Nie wiem czy to polski wynalazek (jak opisywany już wing made in kuchnia) ale jestem dumny, że Polacy legalnie potrafią obejść zabezpieczenia.

12

Odp: on pc...

Trzeba to zrobić podobnie do tego     http://www.muzyka-tech.pl/porady_i_wska … etleniowa_    dowiadywałem się w Firmie DAB o interfejsy z wejsciem dmx ,coś tam mają .

13

Odp: on pc...

Czy komuś udało się uruchomić onPC z konwerterem DABsystem ?

jeżeli tak to proszę o instrukcję postępowania

ja dodałem kartę emulującą ale Art-Net to DMX nie wykrywa w ogóle konwertera sad

FreeStyler działa poprawnie

no i nie bardzo wiem jak onPC skonfigurować
Tools -> DXM Output via Ethernet -> ustawiam artnet ale w konfiguracji nie widzi żadnych połaczeń

chyba robię co nie tak hmm

pomoże ktoś ?

14

Odp: on pc...

Aby onPC wysyłał dane DMX, to potrzebna jest aktywna licencja na parametry, co normalnie oznacza podłączony 2Port Node onPC(pro).
Bez tej licencji można sobie do onPC przez ArtNet zrobić tylko wejście DMX.
Czy to prawdziwa, czy wirtualna karta sieciowa, musi mieć adres z zakresu 2.x.x.x, aby onPC odbierał ArtNet.

15

Odp: on pc...

KacperP napisał/a:

Aby onPC wysyłał dane DMX, to potrzebna jest aktywna licencja na parametry, co normalnie oznacza podłączony 2Port Node onPC(pro).

bawiłem się tą konfiguracją tylko szczegółów nie chciał zdradzić...  całe 512 kanałów było wysyłane bez 2porta

Ostatnio edytowany przez vandj (2009-08-29 16:35:56)