1

Temat: Martin Case Pro I -Potrzebne części!!!

Witam wszystich forumowiczów.

Potrzebuję dość pilnie górnego PCB do Case'a I oraz działającego trackball'a i faderów.Jeżeli któryś z szanownych kolegów ma jakiś pomysł,to byłbym wdzięczny.Istniejący przy "szybszej" pracy live powoduje "wariowanie" stołu,a brak trackballa utrudnia realizację followspotu.Nowe PCB nie wchodzi w grę ,gdyż jego cena (LTT) stanowi pokaźną część kwoty jaką i tak wkrótce trzeba będzie wyasygnować na nowy stół (GrandMA,Maxxyz lub WholeHOG-coś z tej trójki).Co do faderów to słyszałem,że istnieją zamienniki oryginalnych Penny&Giles różniące się tylko złączem (trzeba lutować kabelki)-byłbym wdzięczny za namiar.Jeżeli chodzi o PCB to najwyraźniej problem leży w którymś ze switch'y (matryca wyboru urządzeń bądź któryś z klawiszy Go/Flash nad faderami),nie wiem jednakże kto jest ich producentem.Podobne (z tym,że bez 2-kolorowego LED'a w środku) widziałem w Avo Azure Shadow i w Alfie.Jeżeli któryś z kolegów ma jekieś doświadczenie w pracy z Maxxyzem będe wdzieczny za spostrzeżenia - o ile mi wiadomo to w Polsce kanałami oficjalnego dystrybutora nie został sprzedany ani jeden.Producentem tego stołu jest ta sama belgijska f-ma,która robiła dla Martina Case'a,filozofia działania podobna -nie wiem tylko jak to wypada w praktyce.Moje zainteresowanie Maxxyzem wynika z faktu pojawienia się tych stołów (używanych) w bardzo rozsądnej cenie (do ściągnięcia z USA) ,oraz posiadania przez niego zintegrowanego MSD (poza grandMa to chyba jedyny stół posiadający zintegrowany wizualizer-nie licząc oczywiście LJ).

Pozdrawiam

2

Odp: Martin Case Pro I -Potrzebne części!!!

www.ltt.com.pl

3

Odp: Martin Case Pro I -Potrzebne części!!!

Pokaż fotkę płyty... W jak największej rozdzielczości... Powiem Ci jakie są możliwości. Wszystko da się skopiować (patrz - Flash Butrym). Jeśli płyta jest prosta (tj. góra dwuwarstwowa z przelotkami, bez procesorów) - dorobienie kosztowało by myślę góra 1000 złotych.