Temat: mac 300 wasch czy mac 250 wasch?

co jest Waszym zdaniem lepsze i które urządzenie lepiej zakupić? pozdrawiam

2

Odp: mac 300 wasch czy mac 250 wasch?

ja proponuje mac wash:P

3

Odp: mac 300 wasch czy mac 250 wasch?

Ja myślę że albo Mac 301 Wash, albo Mac 700 Wash.... ale jak wiadomo moja opinia może być uważana za tendencyjną wink

4

Odp: mac 300 wasch czy mac 250 wasch?

no  Kacper powiem cze mac 700 wash nie wchodzi gre, muszę wybrać miedzy 300 a 250 i nie wiem którą za bardzo hmm

5

Odp: mac 300 wasch czy mac 250 wasch?

ale czekaj bo jak dobrze kojaże to MAC 300 nie jest już produkowany. Więc pytanie czy chcesz kupić lampy nowe czy używane.

6

Odp: mac 300 wasch czy mac 250 wasch?

zastanów się może nad robe 250 colorwash AT, my mamy je od ponad roku , i zero awarii, świecą mocna są bardzo szybkie , a i system mieszania cmy jest dobry , zoom tez bardzo ok polecam

7

Odp: mac 300 wasch czy mac 250 wasch?

kiju napisał/a:

ale czekaj bo jak dobrze kojaże to MAC 300 nie jest już produkowany. Więc pytanie czy chcesz kupić lampy nowe czy używane.

mam na myśli używane MAC 250 i MAC 300, a jeśli chodzi o robe to nie znam za bardzo ich produktów, kilka razy miałem przyjemność pracować na nich ale jakoś specjalnie mnie nie zaskoczyły, wolałbym jednak coś z MARTINA bo spoty też mam tej samej firmy, pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

8

Odp: mac 300 wasch czy mac 250 wasch?

Jakie masz te spoty?? Wydaje mi się że ciężko Ci będzie zdobyć używane 250`tki bo to dośc nowy sprzęt i raczej nikt go nie sprzedaje.

9

Odp: mac 300 wasch czy mac 250 wasch?

właśnie znalazłem gotowe do zakupu 250 i 300  używane, zastanawiam się co kupić, słyszałem teorie że jednak 300 są lepsze, choć trochę mnie dziwi to jak nowszy model może być gorszy od starszego, dlatego postanowiłem zasięgnąć rady od fachowców smile dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam

10

Odp: mac 300 wasch czy mac 250 wasch?

kiju napisał/a:

Jakie masz te spoty?? Wydaje mi się że ciężko Ci będzie zdobyć używane 250`tki bo to dośc nowy sprzęt i raczej nikt go nie sprzedaje.

jeśli chodzi o spoty to MAC 250 +

Odp: mac 300 wasch czy mac 250 wasch?

Obie głowy można dostać na allegro w niezłych cenach. Temat mnie ciekawi o tyle, że używane w Niemczech 2 x Martin 300 kosztują niemalże tyle ile nowe robe 250 AT. Dominik nie boisz się awaryjności? A czy któryś z szanownych forumowiczów kupował używane głowy? Dla mnie to chyba jedyne dostępne rozwiązanie ale boją się że będą się lawinowo wysypywać.

12

Odp: mac 300 wasch czy mac 250 wasch?

my kilka lat temu kupilismy używane mac 600 i mac 500 , stan ogólnie hmm nie najgorszy, działają do dziś, ale wiem ze jeśli dobrze poszukać można kupić dobre , mniej zarysowane , lepiej działające głowy. choć moim zdaniem zawsze coś się będzie sypać , to magnesy, to czujniki itp..

13

Odp: mac 300 wasch czy mac 250 wasch?

każde urządzenie ma licznik godzin, można konkretnie sprawdzić ile głowica ma przepracowanych godzin, nie będę brał pod uwagę MACa który przepracował 10 000 godz w plenerze, bo wiadomo że nawet jeśli były serwisowane to się posypią na pierwszej lepszej sztuce, można zakupić MAC 300 który pracował 3000, 4000 godzin ale w studio TV i myślę że też mogą posłużyć jakiś czas takie główki big_smile

14

Odp: mac 300 wasch czy mac 250 wasch?

początkujący p. Światełko napisał/a:

Obie głowy można dostać na allegro w niezłych cenach. Temat mnie ciekawi o tyle, że używane w Niemczech 2 x Martin 300 kosztują niemalże tyle ile nowe robe 250 AT. Dominik nie boisz się awaryjności? A czy któryś z szanownych forumowiczów kupował używane głowy? Dla mnie to chyba jedyne dostępne rozwiązanie ale boją się że będą się lawinowo wysypywać.

pracowałem na  MAC 250+ i MAC 500 które zostały zakupione jako używane i 3 lata bez poważniejszych awarii, nie licząc wymiany czujniku na tarczy gobo w jednej 250+, generalnie bezawaryjnie smile

15

Odp: mac 300 wasch czy mac 250 wasch?

początkujący p. Światełko napisał/a:

Obie głowy można dostać na allegro w niezłych cenach. Temat mnie ciekawi o tyle, że używane w Niemczech 2 x Martin 300 kosztują niemalże tyle ile nowe robe 250 AT. Dominik nie boisz się awaryjności? A czy któryś z szanownych forumowiczów kupował używane głowy? Dla mnie to chyba jedyne dostępne rozwiązanie ale boją się że będą się lawinowo wysypywać.

Owszem kupowałem od allegrowicza lasertom Mac 300 18 sztuk i sprawują się bardzo dobrze. Dlatego polecam tego człowieka jeśli chodzi o zakupy główek.