Temat: Bezprzewodowy DMX Stage Line WT-1DMX ?

A co sądzicie o Stage Line WT-1DMX ?

Michał Bystrzycki
--------------------

2

Odp: Bezprzewodowy DMX Stage Line WT-1DMX ?

Nie jestem pewien czy zaufał bym "chińskiej zabawce" robiąc poważną sztukę ...

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

3

Odp: Bezprzewodowy DMX Stage Line WT-1DMX ?

No ja tez nie.. ale jakieś argumenty?

Michał Bystrzycki
--------------------

4

Odp: Bezprzewodowy DMX Stage Line WT-1DMX ?

Gdzieś na forum przewinęła się dyskusja na temat Wireless Solutions W-DMX - i już w tym raczej dopracowanym produkcie znalazły się problemy związane ze standardowymi antenkami, które trzeba było wymieniać na dłuższe. Mając już spore doświadczenie jeżeli chodzi o produkty ze znaczkiem CE ( China Export ) mogę stwierdzić, iż jeżeli nie jest to produkt wyprodukowany w najlepszej z Chińskich fabryk, to problem gubienia zasięgu może nie być jedynym z jakim mogą się spotkać użytkownicy tego sprzętu.

Musiałbym popracować na tym sprzęcie, a tak to są tylko moje przypuszczenia. Miło bym się rozczarował jeżeli by się okazało, że ten WT-1DMX spełnił by moje oczekiwania.

Ile takie cacko u was kosztuje

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

5

Odp: Bezprzewodowy DMX Stage Line WT-1DMX ?

No właśnie z W-DMX Wireless Solutions pewne doświadczenia (bardzo pozytywne) są.
Stage Line WT-1DMX trzeba by zbadać doświadczalnie.. I każdy się boi zaufać smile
Może znajdzie się jakiś chętny tester/ ryzykant ?  smile

Wszystko się da. Czasami tylko chwilowo niewiadomo jak to zrobić. :-)

6

Odp: Bezprzewodowy DMX Stage Line WT-1DMX ?

jacekplacek napisał/a:

No właśnie z W-DMX Wireless Solutions pewne doświadczenia (bardzo pozytywne) są.
Stage Line WT-1DMX trzeba by zbadać doświadczalnie.. I każdy się boi zaufać smile
Może znajdzie się jakiś chętny tester/ ryzykant ?  smile

Raz użyłem Stage Line WT-1DMX i nie było z nim problemu. Lecz sztuka nie była wymagająca. Dla bardziej wymagających polecam W-DMX Wireless Solutions. Duża niezawodność ale z anteną trzeba było pokombinować i daje radę.