Temat: Martin Light Jockey

witam


prosze o pomoc zwiazana z programem martin klight jockey. czy ktoś coś może mi na jego temat wytłumaczyć ? proszę o pomoc


gg 4137265

best_team@wp.pl


pozdrawiam

2

Odp: Martin Light Jockey

Jeżeli masz jakiś problem, to poprostu go tu nakreśl. Wtedy ktoś Ci pomoże. To jest forum oświetleniowców a nie jasnowidzów.

3

Odp: Martin Light Jockey

: )

Michał Bystrzycki
--------------------

4

Odp: Martin Light Jockey

Witam Jestem początkujący i prosiłbym o pomoc. A mianowicie potrafię zaprogramować sekwencję dwóch ruchomych głów natomiast nie wiem jak zrobić żeby w czasie tej sekwencji światła mi się zapalały lub gasły w określonym momencie. Jeśli ktoś może niech pomoże.
Z góry dzięki

5

Odp: Martin Light Jockey

Robisz drugą sekwencje z tymi samymi urządzeniami w której programujesz sam shutter.

6

Odp: Martin Light Jockey

Rozumiem tylko zrobić sekwencje z ruchem głów to jest w miarę proste bo włączam makro i one mi chodzą w odpowiednim kierunku wtedy biorę zapisz i sekwencja gotowa natomiast  co mam zrobić aby światło gdy głowa np dochodzi max w prawo lub lewo stopniowo wygasało i czy trzeba ustalać jakieś czasy zapłonu lamp oraz jak to fizycznie wykonać w programie. Chodzi mi nie tylko o zapłon ale o zmianę kolorów w odpowiednim położeniu głowy itp.
Proszę o pomoc z góry dzięki

7

Odp: Martin Light Jockey

Z tego co pamiętam, to trzeba było dorabiać kolejne kroki dla kolejnych funkcji..
No chyba, że coś się pozmieniało, dość długo nie używałem LJ

Wszystko się da. Czasami tylko chwilowo niewiadomo jak to zrobić. :-)