Temat: Architektura

Mam pytanka:

Jakich urządzeń używacie??

I dlaczego??

Jakie są ich minusy i czy istnieją plusy??

Bo ja bliżej z naświetlaczy znam tylko Colorado, Disign i Century Colour.

2

Odp: Architektura

Są jeszcze LEDY - Proxima robi takie - zobacz na ich stronę..

Michał Bystrzycki
--------------------

3

Odp: Architektura

Najlepszymi naswietlaczami na rynku sa Kolorad Grivena. W nich ciężko znaleść jakąś wadę. Posiadają Dimmer (oczywiście mechaniczny) system mieszania CMY i on/off lamp. Jedna żecz by jeszcze mogła być ale bez niej nie jest źle, czodzi mi o gotowe kolory takie jak niebieski, czerwony itd. Fajnym naswietlaczem jest też CENTURY COLOUR 2500L PR-lighting co prawda chińczyk ale pracowałem z nimi długo i tylko raz urwała się linka od dimmera. Natomiast odradzam ci stanowczo City Light FL-2500 Flash Butrym gdyż pracowałem z nim, zajmuje tylko 4 kanały (może i dobrze) ale nie posiada płynnego dimera tylko typu włącz wyłącz. NIe wiem Jak ten nowy naświetlacz Flash Butrym ale firma ta to typowy chińczyk czyli do d....
Co do ledów to jest np. naświetlacz pulsar na mocnych ledach i ma moc wsumie 200 W i świeci jak naświetlacz 575 tyle że cena tego jest zabujcza ok 14 tys. zł.

Ostatnio edytowany przez Dawid (2007-09-10 20:08:08)

4

Odp: Architektura

ostatnio miałem styczność z oświetlaczami i zmieniarkami Butryma. wszystkie z seri fl są jak na ich cene i możliwości po prostu dobre.nie genialne jak Kolorad ale dobre. co do dimera to te na których pracowałem był płynny.jedno co serwisanci pow-tarzają to żę dichroiki sie wypalaja...

5

Odp: Architektura

Dimmer był płynny bo trafiłeś na nową wersje, a co do filtrów to się wypalają i pękają bo często się zdeżają. Kiedyś popękały mi na sztuce i makabrycznie to wygladało.

6

Odp: Architektura

a co do sprzętu flasha:Pto w jednym z modeli FLt-9 bodajże wybuchła żarówka i wszystkie dihroiki na śmietnik szybka zakrywająca równiez:Pwidok niesamowity:)

7

Odp: Architektura

SGM Palco 5 mobile smile http://www.teatr.com.pl/Product.aspx?id=33   jak brakuje Wam prądu.. a jeszcze lepiej SGM Ribalta i posłuży nie tylko do tego.. zrobi jeszcze trochę zamieszania kolorem.. http://www.teatr.com.pl/Product.aspx?id=51   Pozdrawiam Krzysia

:)

8

Odp: Architektura

Kolorado MK3

9

Odp: Architektura

PULSAR CHROMA FLOOD 200
KOLORADO MK3 i MK4 - polecam zabawy z soczewkami o różnych kątach tongue

Ostatnio edytowany przez krzyzak (2009-08-12 21:22:38)

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

10

Odp: Architektura

krzyzak napisał/a:

polecam zabawy z soczewkami o różnych kontach

@krzyzak, weź się ogarnij wink

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

11

Odp: Architektura

oooo.. i tak wiesz o co HO tongue

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

12

Odp: Architektura

witam,

Nie wiem czy dobrze robie tu piszac  ( z gory przepraszam jesli zle.. ) ale nie znalazlem odpowiedniejszego miejsca, a mianowicie mam do sprzedania Griven Kolorstream  mk 3 2500 uzywany, sprawny w bardzo dobrym stanie . Zaintersownych prosze o kontakt