1

Temat: Balony Airstar

Godne uwagi i polecenia szczególnie scenografom i artystom komponującym oświetlenie na scenach, na eventach itp, są balony AirStar

Wiem że to w Polsce mało popularny sprzęt, sam zobaczyłem je po raz pierwszy na koncercie organowym w Gdańsku kilka miesięcy temu, po małym śledztwie okazało się że można je wynająć tylko do firmy skrytej pod adresem mail balonywynajem(at)gmail.com a kupić od firmy monolight

Sam zamówiłem je do scenografii sesji fotograficznej, ciekaw jestem efektu, postaram się wrzucić jakieś efekty, jeśli klient nie będzie miał obiekcji.

2

Odp: Balony Airstar

Byłem na owym koncercie w Gdańsku i nawet fajnie to wyglądało. Same baloniki dostarczyła jakaś firma z wawy za miłą sumke ale efekt był taki jaki miał być.
Oglądałem kiedyś DVD z festivalu White Sensation z któregoś roku gdzie w tłum ludzi puścili właśnie takowe kule napełnione gazem. W środku były prawdopodobnie diody ledowe których kolor zmieniał się po dotknięciu przez dłonie ludzi - zajefajny efekt

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

3

Odp: Balony Airstar

To była owa firma skryta pod hasłem balony wynajem.
Sumka miła, ale kiedy wpadł mi pomysł na taką scenografię podzwoniłem również po firmach u naszych zachodnich sąsiadów... ceny w Warszawie są dostosowane do naszych realiów, są blisko połowę niższe niż w Niemczech czy Francji...
Co do filmików tu jest playlista z kilkoma na youtube:
http://www.youtube.com/user/AirstarItaly