Temat: nowy soft do COMPULITE VECTOR...

Witam.
Wreszcie ukazał się nowy soft do VECTORów .
Oczywiście jest do pobrania na stronie COMPULITE.

no i wersja PC działa pod vista i windows 7

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

2

Odp: nowy soft do COMPULITE VECTOR...

Bez pośpiechu, bo po zainstalowaniu nowego softu w Vectorze trzeba też zaktualizować firmware poszczególnych modułów sprzętowych w konsolecie. Najpierw należy się zapoznać z instrukcjami instalacji.

Wyjątkiem jest Vector PC, po prostu instaluje się jak poprzednie wersje. Przy używaniu na Vista uruchamiać program jako administrator.

3

Odp: nowy soft do COMPULITE VECTOR...

KacperP napisał/a:

Bez pośpiechu, bo po zainstalowaniu nowego softu w Vectorze trzeba też zaktualizować firmware poszczególnych modułów sprzętowych w konsolecie. Najpierw należy się zapoznać z instrukcjami instalacji.

Wyjątkiem jest Vector PC, po prostu instaluje się jak poprzednie wersje. Przy używaniu na Vista uruchamiać program jako administrator.

A jak to się ma co do Vectore Orange z procesorem pentium 4 cpu 2.8
W instrukcji jest napisane że soft jest do konsolet z dwurdzeniowym procesorem.
Generalnie R02 również.
Ja mam starego softa (nawet bardzo starego)  i przymierzam się do upgrade by skorzystać z icontrol którego mój stary soft nie obsługuje...  sad
A tu zonk. CPU jednordzeniowy w orange

Kacper masz jakiś pomysł.

4

Odp: nowy soft do COMPULITE VECTOR...

powinno działać...  dobrze jest dołożyć RAMu

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

5

Odp: nowy soft do COMPULITE VECTOR...

Hmmm... a ktoś próbował ? zrobić update nie problem, ale codziennie gramy sztuki i jak coś nie "bangla" z deską to będzie że tak powiem kłopocik.

Z drugiej zaś strony na PC jedno rdzeniowym z node-41 hula bez problemu, backup jest, sztukę się zagra... ale deska to deska zwłaszcza gdy poza kolejką cue mieszasz jeszcze playback-ami.

This version does not support Single Core consoles*!
?    Failing to check the console Type may cause an incorrect Installation which results in an incorrect Behavior of the Vector!
?    If you have a Single Core console then you won't be able to upgrade to 3.20R03.

Vector Orange will support this release with a few hardware limitations

niby orange da rade ale jak rozumieć kilka ograniczeń sprzętowych?

6

Odp: nowy soft do COMPULITE VECTOR...

Ok. Dostałem e-mail od support compulite i brzmi następująco:

Vector Orange should run 3.20R03 with no particular problems. No matter if it's Single Core or Dual core.
It might be that 3.20R03 will work a little bit slower on Single core rather than Dual Core but as I said, 3.20R03 should run on Vector Orange.

tak więc jutro upgrade... bo dziś zaraz gramy sztukę.

7

Odp: nowy soft do COMPULITE VECTOR...

Wydaje mi się że wystarczy nie przekraczać 4 linii DMX. Kiedyś testowano orange ile linii daje radę i wyszło że bez spowolnień wytrzymuje liczenie 8 linii.
Przypuszczam że mogą być spowolnienia przy dużej ilości widoków "live" i dużej ilości przenikań oraz efektów. Na orange procesy "RT.exe" i "GcConsole.exe" muszą współdzielić jeden rdzeń.