16

Odp: SGM

To ja chyba bym Ci polecił te SGM... Zależy o ilu sztukach mówimy, ja bym polecał Ci poprosić dystrybutora o przyjechanie na prezentacje / pryslanie egzemplarzy ekspozycyjnych...

17

Odp: SGM

Ostatnio robiłem na Idea Wash 575  , 10 nowych sztuk ich pierwsza impreza , na 10 w dwóch nie działała tarcza kolorów , a w jednej sztuce przesłona była cały czas otwarta , poza tym bardzo wolny zoom

18

Odp: SGM

Ja miałem styczność czynna z SGM Giotto 1500 i też szczerze powiem słabo wolne niesłychanie. Natomiast porownując z Futurelightem to chyba jednak SGM będzie ładniej świecił.

Co do Idea Wash to miałem na tej samej sztuce washe 575 i spisywały się ok. Osobiście zastanawiałbym się jednak raczej nad zakupem sprzętu Martina, CP, Robe lub VL

Ostatnio edytowany przez kiju (2010-01-23 21:29:17)

19

Odp: SGM

Ja osobiście mogę polecić x-line idea spot 250 .
Główki spisywaly sie dość dobrze na produkcjach.Drobne usterki po około 1000 h pracy ale bez większej tragedii.
Obudowy wykonane bardzo wytrzymałe szybkością nie zachwycają ale tez nie załamują .Jezeli nie chcesz trzymać tego u panów z serwisu to raczej odradzam futurelight.Washe tej samej seri 575 i mamy set ktorym mozemy swiecic miejsze imprezy
Pozdrawiam.