Temat: Najbardziej lubiani i nielubiani realizatorzy :))))

Nie ma ich nie wiadomo ilu, ale przynajmniej wiadomo będzie czego się spodziewać

Proszę o wpisywanie fajnych i mniej fajnych magików od zespołów big_smile

Osoby co jeżdżą z zespołami taż mogą napisać kilka słów o firmach które spotykają

może być z krótkim uzasadnieniem

2

Odp: Najbardziej lubiani i nielubiani realizatorzy :))))

Oj nie wiem czy ten temat ma sens i nie będziemy obrabiać tyłka swoim znajomym. W myślach możemy myśleć o nich co chcemy ale na forum to bym sie nawet nie odważył.

Poza tym dziwny troche ten temat którego zapodała osoba która ma zaledie 4 posty - bez obrazy

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

3

Odp: Najbardziej lubiani i nielubiani realizatorzy :))))

No panowie..
Ja w zeszłym roku na ALLEGRO CUP w Łebie zostałem miło powitany przez pracowników WIZJA z Poznania...

Zaznaczę ze realizowałem całe mistrzostwa a nie tylko jeden koncert..

Przychodzę na FOH-a i ta. Witam koledzy będę potrzebował kawałek miejsca aby postawić keys żeby zrobić sobie stanowisko pracy...
A tu jest tak...
Spoko tu możesz bo jak przyjdzie ten HUJ KRZYŻAK to się będzie przypierdalał...
A ja na to DZIEŃ DOBRY ... KRZYŻAK JESTEM ...

Pozdrawiam kolegów z WIZJI ...

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

4

Odp: Najbardziej lubiani i nielubiani realizatorzy :))))

temat nie powinien brzmieć najbardziej lubiani lecz utalentowani i dobrze świecący chyba co?
można kogoś nie lubić bądź Kochać nad zycie ale szacunek dla czyjejś dobrej roboty to podstawa w Naszym zawodzie

5

Odp: Najbardziej lubiani i nielubiani realizatorzy :))))

Temat miał chyba na celu wzajemną wymianę zdań na temat przyjemności kontaktów i współpracy z konkretnymi realizatorami czy też firmami, a nie ocenianie ich umiejętności, czyli coś takiego co zrobił Krzyżak...

6

Odp: Najbardziej lubiani i nielubiani realizatorzy :))))

Można kogoś nie lubić ale powinno się szanowac,zwłaszcza kiedy wiemy o co chodzi, jego prace i włożony w to wysiłek!
A co do różnych sytuacji to nas kiedyś ochrona na bramie nie chciała wpuścić na sztuke bo nie mieli wpisanego że przyjeżdżamy w papierach!

http://img507.imageshack.us/img507/5295/50840.png
http://img689.imageshack.us/img689/7769/32089.png

7

Odp: Najbardziej lubiani i nielubiani realizatorzy :))))

ostatnio budowałem oświetlenie pod świetlika steczkowskiej....nie powiem sympatyczny gość....ale ile można gadać jaki to on jest wspaniały i z kim to on nie robił. ogólnie spoko tylko troszkę więcej pokory;)

8

Odp: Najbardziej lubiani i nielubiani realizatorzy :))))

Można zmienić temat na osoby/firmy z którymi się dobrze pracuje lub źle

9

Odp: Najbardziej lubiani i nielubiani realizatorzy :))))

kajmar888 napisał/a:

ostatnio budowałem oświetlenie pod świetlika steczkowskiej....nie powiem sympatyczny gość....ale ile można gadać jaki to on jest wspaniały i z kim to on nie robił. ogólnie spoko tylko troszkę więcej pokory;)

Seba jest mega wesołym i uczciwym człowiekiem... A chwali się bo ma czym smile Pozdr

10

Odp: Najbardziej lubiani i nielubiani realizatorzy :))))

zgadzam się jest bardzo sympatycznym facetem i dobrze mi się z nim współpracowało:)

11

Odp: Najbardziej lubiani i nielubiani realizatorzy :))))

Nie uważam żeby można było ocenić kogoś po jednej wykonanej wspólnie sztuce. Może akurat ktoś przyjechał do Was po tygodniowej trasie co dzień gdzie indziej i zupełnie nie ma humoru na nic, chce odwalić sztuke i iść  spać a Wy go opiszecie na forum że jest tępym h...em i nie da się z nim współpracować. Każdemu się zdarza gorszy dzień, chociaż w naszej branży raczej trzeba umieć się dogadać w każdej sytuacji.

12

Odp: Najbardziej lubiani i nielubiani realizatorzy :))))

Tya... i teraz post uzyska 5 stron po czym wchodzimy sobie na koncert i "plomba" przy użyciu spota z textem "I CO K**** JA KRZYWO SPOTUJE?!?!??!"

ludzie umówmy się  na jednej ciemnej scenie z nożami i załatwimy sprawę bardziej humanitarnie niż tutaj.

13

Odp: Najbardziej lubiani i nielubiani realizatorzy :))))

krzyzak napisał/a:

No panowie..

Spoko tu możesz bo jak przyjdzie ten HUJ KRZYŻAK to się będzie przypierdalał...
A ja na to DZIEŃ DOBRY ... KRZYŻAK JESTEM ...

łiner smile  ciekawe jakie miny posiadali zwolennicy krzyżaka/??

14

Odp: Najbardziej lubiani i nielubiani realizatorzy :))))

smile... e no taki zły to ja nie jestemm.. wink nawet reformowalny

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

15

Odp: Najbardziej lubiani i nielubiani realizatorzy :))))

z krzyżakiem pracowałem i wszystko ok zero problemu
w sumie to chyba mam problem z jednym typem od łez w żadem sposób nie mogę się z nim dogadać smile
chyba mamy na siebie alergie bo reszta ludzi z ekipy dogaduje się z nim bez problemu