16

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

Dzięki wielkie chłopaki smile W tym tyg. nie będe miał już czasu pobawić się sterownikiem, ale jeszcze czeka mnie programowanie PAR ledowych, skanerów i lasera... Czuje że to będzie cieżka przeprawa hmm Przetestuje ten patent ze sterowaniem głowami, i dam znać co i jak smile
Pozdrawiam.

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

17

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

proszę nawet djpro prosi o instrukcje smile

18

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

Daj maila to wrzuce smile

I jeszcze jedno pytanie...
Czy moge skopiować z programu ruchy głowy np. pod przyciskiem nr 1 pod przycisk nr2 ?? Chodzi o to że chce zrobić żeby głowa pod przyciskiem 2 pracowała tak samo jak ta pod 1. Troszke niechce mi sie z palca powtarzać wszystkich kroków i fajnie by bylo gdyby byla taka funkcja smile

Ostatnio edytowany przez tomcio (2009-05-08 07:10:03)

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

19

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

mozesz kopiowac programy
a jak chcesz zeby robily to samo to koledzy opisali juz wczesniej

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

20

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

ale nie chodzi mi o sterowanie - to juz wiem jak zrobić żeby wszystkie naraz słuchały sie np. JOGa smile
Pisze już o co chodzi. Mam program, powiedzmy nr 3. Trzy głowy są zaprogramowanie jak trzeba, i dokładam czwartą, na oddzielnym adresie. Powiedzmy te trzy są pod przyciskami 1, 2, 3 a ostatnia pod 4. I chce żeby ta czwarta miała identyczny program pracy jak trzy pozostałe. Czyli wciskam EDIT i tak dalej i tak dalej... no i... Czy teraz moge przekopiować ruchy głowy np spod przycisku 3 pod przycisk 4, czy też musze każdy jej krok programować od nowa ??

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

21

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

jeżeli jest to taka sama głowa to kopiujesz najpierw program 3 do 4
edytujesz program i ustawisz żeby kontrolował inne urządzenia
i tyle

pozwodzenia

22

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

Teraz temat powinien sie chyba zmienić na 15 pytań odnośnie pilota bo dorzucam kolejne tongue
Mianowicie, czy moge skonfigurować sterownik tak, żeby zmieniał kroki programu z wbudowanego mikrofonu (to wiem jak zrobić - time > music) ale w rytm niskich tonów ?? Jeśli tak, to gdzie moge znaleźć ustawienia dla takowego filtru?? Bo ja juz mam zamiar poskładać jakiś filtr zewnętrzny, i przez wejście sygnałowe wpuścić odcięty sygnał.

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

23

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

witam

dołączę swoje pytanie ;p jak w tym serowniku zrobić program z użyciem efektów till/pan ?? jak zaczynam tworzyć program wybieram liczbę kroków itd daje EDIT STEP i mam wszytkie wartości atrybutów ale nie ma efektów czy ktoś pomoże ??

24

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

Efekty masz zawsze na ostatniej stronie za atrybutami.

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

25

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

Opisz krok po kroku jak to robisz. I czy zaznaczasz w active effects (czy jakoś tak to się pisze) wszystkie suwaki od generatora ruchu na ostatniej stronie?

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

26

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

Active effects sluzy do zaznaczenia, ktore parametry maja byc wykorzystywane w danym programie tzn mozesz laczyc ze soba programy na ruch z programami na kolor, gobo itp..

Wybierasz urzadzenia i pojawiaja ci sie na wyswietlaczu atrybuty, przechodzisz przyciskiem po prawej stronie wyswietlacza w prawo do konca i pojawia ci sie edytor efektow..

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

27

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

Tak, dobrze prawisz, ale jeśli jest odznaczony generator ruchu, nie da się go użyć w programie. Tzn - będzie działał podczas tworzenia programu, ale po zapisaniu nie zostanie uruchomiony.

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

28

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

Napiszę jeszcze raz:

Active effects sluzy do zaznaczenia, ktore parametry maja byc wykorzystywane w danym programie

jezeli nie zaznaczysz np. atrybutu od koloru to nie będzie on użyty w danym programie

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

29

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

problem w tym ze nie mam effektów jak dam szczałke w prawo ... normalnie jak wybiore urządzenie to są ale jak dam program ->edit-> i edit step-> to mam wszytkie atrybuty (gobo,color itd) ale na ostaniej stronie ma effektów sad

30

Odp: 8 pytań odnośnie Pilot -a 2000

To ciekawe, nie masz edytora efektow do tego urzadzenia czy do zadnego z biblioteki..??

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...