1

Temat: poszukuje dimmera...

witam, mam taki niby błahy problem, otóż poszukuje dimmera, mam ich już kilka, tyle że wszystkie zajęte, a w klubie brakuje mi blinderów. i chciałbym w miarę niedrogi dimmer do blinderów, wszystkie które znalazłem (podobne mam już w klubie) ma max obciążenie na kanał jakieś 1100W a te blindery maja po 2400W, potrzeba mi 2 kanały może być 4 ale nie więcej bo nie mam gdzie tego upchać... ew. poproszę o jakieś inne rozwiązania dotyczące podłączenia tych blinderów(przyznam szczerze, że nigdy nie miałem okazji podłączać tego rodzaju urządzeń...) jeżeli ktoś ma jakieś dobre propozycje to będę wdzięczny za pomoc...

pozdrawiam - czator

Ostatnio edytowany przez czator (2007-05-28 17:35:21)

2

Odp: poszukuje dimmera...

spokojnie smignie ci na stager-ku z ltt i napewno poredzi tez mala proxima... ( wiem to od producenta...)

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

3

Odp: poszukuje dimmera...

blindery sa dwókanałowe, więc potrzebujesz dwa dimmery po 1200 kazdy...?
Są pojedyncze dimmery po 2500 W.
Zadzwoń do elwolight - http://elwolight.com/kontakt.php?PHPSES … c36e453ba4 - tu masz numer : ). Oni cos poradzą

4

Odp: poszukuje dimmera...

albo dwa mniejsze dimmery albo jeden wiekszy spokojnie mozna kupic odpowiednie np. z proximy px099 6x1200 lub cos wiekszego px046 6x3,5kW

5

Odp: poszukuje dimmera...

Przepraszam bardzo ale jakieś mity tu widze że jeden kanał blindera ma 1200w. Z tego co mi wiadomo i wiem z praktyki jedna zarówka ma 650 W więc na jeden kanał ciagnie 1300w mała lecz moze byc bardzo znacząca róznica dla dimmera. Poza tym blinder firmy DTS jest jedno kanałowy(4*650W=2600w) a firmy eurolite dwu kanałowy( 2*[2*650w]=2*1300W oddzielnie). Oczywiscie mówimy o klasycznym blinderze cztero żarówkowym bo są też dwu żarówkowe (2*650=1300W), albo blinery 8 żarówkowe w których wszystkie 8 żarówek jest połączone szeregowo gdyz są na 28V tyle że 250W (8*250W=2000W).

Ostatnio edytowany przez Dawid (2007-09-21 16:01:34)

6

Odp: poszukuje dimmera...

No tak Dawidku, walcz z mitologią, ale siebie też pilnuj, bo 2X650W to NIE JEST 130W.

7

Odp: poszukuje dimmera...

Sorki. nie zauważyłem.

8

Odp: poszukuje dimmera...

Witam
Produkuje Dimmery.
Jednokanałowy o mocy 3,5 kW kosztuje na dzień dzisiejszy 150 zł !!!!!
Roczna gwarancja.
Zapraszam na priv lub mail.

9

Odp: poszukuje dimmera...

Siersciuch napisał/a:

Witam
Produkuje Dimmery.
Jednokanałowy o mocy 3,5 kW kosztuje na dzień dzisiejszy 150 zł !!!!!
Roczna gwarancja.
Zapraszam na priv lub mail.

ma dmx?? jakies inne opcje Ile tych dimmerów sprzedałeś? Jest na nie gwarancja..

Ostatnio edytowany przez Pecora (2007-11-08 18:46:37)

10

Odp: poszukuje dimmera...

Siersciuch napisał/a:

Witam
Produkuje Dimmery.
Jednokanałowy o mocy 3,5 kW kosztuje na dzień dzisiejszy 150 zł !!!!!
Roczna gwarancja.
Zapraszam na priv lub mail.

Własnie może ciut wiecej informacji ??

11

Odp: poszukuje dimmera...

Witam

Na stronie www.dab-system.com, dimmer DMX512 4x5kW.

AB