Temat: Propozycja stworzenia biblioteki obiektów rozrysowanych w CADzie

Witam! Proponuję stworzyć bibliotekę najbardziej znanych polskich obiektów, na których organizuje się wszelkiego rodzaju eventy ( np amfiteatr opolski, opera leśna, spodek, kongresowa). Myślę, że nie jednemu z nas się to przyda i ułatwi pracę podczas realizacji ewentualnych projektów w WYSIWYGu! Co o tym myślicie???

2

Odp: Propozycja stworzenia biblioteki obiektów rozrysowanych w CADzie

Z jednej strony piękna sprawa a z drugiej to wiesz, ktoś sie napracuje a ktoś inny będzie bez umiaru korzystać.. Myśle że można by tu dawać nawet inne miejsca, niekoniecznie w/w. Ogólnie jestem bardziej na tak

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

3

Odp: Propozycja stworzenia biblioteki obiektów rozrysowanych w CADzie

Ktoś się napracuje, wrzuci to na forum, inni będą z tego korzystać. Później: "Ktoś", kto wrzucił coś wcześniej w CADzie  na forum teraz sam potrzebuje CADa innego obiektu i go tutaj znajduje smile można by zrobić tak: jeżeli chcesz pobrać plik dostaniesz go, ale na pewnych zasadach ( np. w projekcie muszą być umieszczone dane twórcy CADowskiego pliku, czy np zasada: wrzucasz plik i dopiero wtedy można pobierać inne pliki czyli na koncie musisz mieć jakiś "wrzut")... Zasady można jeszcze dokładnie opracować, ale moim zdaniem założenie takiego zbioru danych ułatwiło by nam pracę... A co do obiektów: myślę, że mogą znaleźć się tam wszystkie obiekty, na których organizuje się koncerty. Nie tylko duże typu spodek, ale także mniejsze... Pozdr

4

Odp: Propozycja stworzenia biblioteki obiektów rozrysowanych w CADzie

No dokładnie na takiej zasadzie jak powiadasz smile

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

5

Odp: Propozycja stworzenia biblioteki obiektów rozrysowanych w CADzie

koledzy ja miałem taki plan aby zrobić serwis dla światło dźwięków i tam zamieszczać  projekty sal itp.

Warunek aby coś pobrać trzeba coś dać. Generalnie wpisowe do uploadu to właśnie jak napisałem.

Lub opcja pobranie za SMSa jakiegoś za 1zeta.

Wtedy jeśli ktoś daje pliki ten na abonament ...

Przemyślcie koledzy.

Mogę udostępnić miejsce na serwerze i swoja domene.

Można tam też zrobić bazę STAGE HAND - bo to przyszłość smile

ps moje gg 7676709

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

6

Odp: Propozycja stworzenia biblioteki obiektów rozrysowanych w CADzie

Popieram taki pomysł!!! Mam nadzieję, że takie coś powstanie!!!

7

Odp: Propozycja stworzenia biblioteki obiektów rozrysowanych w CADzie

na ja na dniach zrobie wstępną strone    www.stage.x-art.pl

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

8

Odp: Propozycja stworzenia biblioteki obiektów rozrysowanych w CADzie

Myślę, że zda to egzamin!!! Jeśli będę mógł Ci w czymś pomóc do pisz na gg... smile

9

Odp: Propozycja stworzenia biblioteki obiektów rozrysowanych w CADzie

To dobry pomysł ale jedno mnie zastanawia ta cena 1 zł
Mam narysowanych kilka obiektów w cadzie i nie wiem czy chciałbym oddać je za 1 zł
. Ok wymiana . Tylko jaka mam pewność ze obiekt jest w skali? Sorry koledzy ale miałem zle doświadczenia z halą Łuczniczki w Bydgoszczy ... Pan dał mi plik a tam żaden wymiar nie był właściwy i wszystko musiałem narysować.  Pozatym narysowanie projektu na mieście kosztuje 1000-2000 zł . Więc z tą wymianą może być słabo. A narysowanie Terenu Pałacu w Łochowie zajęło mi 2 tyg ale mam wszystko w skali:))