Temat: Showtec Light Desk Pro 512

Witam.
Mam problem z odtworzeniem show w Light Desk Pro 512 + ruchoma głowa SGM Idea Spot250.
Zapisałem show w konsolecie lecz podczas odtwarzania głowa nie reaguje.
Oświetlenie konwencjonalne (sceny, chase'y) działa bez problemu.
Jestem początkujący w tym temacie, bardzo proszę o pomoc.

2

Odp: Showtec Light Desk Pro 512

Opisz problem dokładniej... w tym momencie nasuwa się wieeeeele wniosków. Napisz jak wygląda instalacja DMX.
Może znajdziesz rozwiązanie w INSTRUKCJI???
Pozdr

Ostatnio edytowany przez ropniak (2009-03-21 10:27:30)

3

Odp: Showtec Light Desk Pro 512

Instalacja DMX jest w porządku.
Instrukcję posiadam. Zapisuję show zgodnie z instrukcją (ilość kroków, czas trwania, itp.).
Podczas odtwarzania show na wyświetlaczu konsolety zmieniają się zapisane kroki lecz głowa nie reaguje.
Manualnie (za pomocą suwaków funkcyjnych konsolety) mogę sterować urządzeniem.
Pozdrawiam.

4

Odp: Showtec Light Desk Pro 512

kkoledzy przepraszam że wtrące ale czy nie macie może tej instrukcji po polsku, mam takie same stery więc jakbyście posiadali to ogromna prośba o jakiś link czy cokolwiek

5

Odp: Showtec Light Desk Pro 512

kamil0531 napisał/a:

Instalacja DMX jest w porządku.
Instrukcję posiadam. Zapisuję show zgodnie z instrukcją (ilość kroków, czas trwania, itp.).
Podczas odtwarzania show na wyświetlaczu konsolety zmieniają się zapisane kroki lecz głowa nie reaguje.
Manualnie (za pomocą suwaków funkcyjnych konsolety) mogę sterować urządzeniem.
Pozdrawiam.

Wygląda to tak, jakbyś zapisał puste kroki chase-a. Sprawdź jeszcze raz z instrukcją krok po kroku czynności, które wykonujesz. Prawdopodobnie umknął Ci jakiś mały szczegół podczas zapisywania sekwencji kroków.

Sławek napisał/a:

kkoledzy przepraszam że wtrące ale czy nie macie może tej instrukcji po polsku, mam takie same stery więc jakbyście posiadali to ogromna prośba o jakiś link czy cokolwiek

Chyba nie chciało się nikomu tłumaczyć tongue Znalazłem jeszcze instrukcje w języku: niemieckim oraz holenderskim, ale to Ci chyba nie pomoże...:) Pozdr

6

Odp: Showtec Light Desk Pro 512

robilem na tym stole dawno temu, ale juz chyba nie przypomne sobie jak sie zapisywalo chasery sad pewnie cos zle robisz podczas zapisywania chaserow, kolega ropniak ma racje smile

7

Odp: Showtec Light Desk Pro 512

Dziękuję Panowie za pomoc, już wszystko ok.
Faktycznie, umknął mi "mały szczegół" podczas zapisywania chasera.
Pozdrawiam.

8

Odp: Showtec Light Desk Pro 512

Sławek napisał/a:

kkoledzy przepraszam że wtrące ale czy nie macie może tej instrukcji po polsku, mam takie same stery więc jakbyście posiadali to ogromna prośba o jakiś link czy cokolwiek

Miałem gdzieś instrukcję po polsku, ale nie mogę jej znaleźć.
Jeśli się znajdzie postaram się udostępnić.

9

Odp: Showtec Light Desk Pro 512

kamilu0531 jakys znalazl to byłoby super
mój mail to pilotnik@interia.pl

z góry dziękuję, Sławek

10

Odp: Showtec Light Desk Pro 512

Witam panowie jak uruchomić tych 12 tłumików po lewej stronie nie chcą mi działać lampki sygnalizujące się zapalają ale głowy ani światła nic nie reaguje resztę świateł działa tylko na tych 6 suwakach przy prawym wyświetlaczu czy jest jakiś reset żeby skasować wszystko na tym stole