Temat: Głowy na małą scene plenerową muzyczną.

Witam. Jakiej firmy polecilibyście ruchome głowy LED na małą scenę muzyczną plenerową (7 x 5 x 5 m)? Planuję zamontować na przodzie 4 szt. Sterowane to będzie programem z laptopa ze scenami zapisanymi na playliście.
Głównie chodzi mi o to, jakiego producenta polecilibyście, z którym nie ma później problemu z dostępnością części zamiennych, serwisem i żeby to świeciło dobrze i bez awaryjnie. Nie chcę się pchać w koszty kilkudziesięciu tysięcy. Potrzebuję coś na małe imprezy gminne, coś na dobry początek. Dzięki za wszystkie podpowiedzi.

2

Odp: Głowy na małą scene plenerową muzyczną.

Jedno wyklucza drugie. Chcesz urządzenie z bezproblemową dostępnością do części zamiennych, serwisem i żeby świeciło dobrze i bez awaryjnie, a jednocześnie nie chcesz się pchać w inwestycję kilkudziesięciu tysięcy.

Aktualnie jedyne sensowne wybory to urządzenia Robe i Claypaky.

3

Odp: Głowy na małą scene plenerową muzyczną.

Dzięki za odpowiedź. A co sądzicie o głowach Cameo auro Spot 300?

4

Odp: Głowy na małą scene plenerową muzyczną.

Sprawdź koniecznie urządzenia CHAUVET serii Intimidator i ROGUE! Świetna jakość, optyka i cena też z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy  smile Autoryzowany serwis w LTT w Warszawie. Części dostępne na miejscu wink

5

Odp: Głowy na małą scene plenerową muzyczną.

sprawdź firme boxlab, mają chyba najlepszy wybór

6

Odp: Głowy na małą scene plenerową muzyczną.

Janek napisał/a:

Sprawdź koniecznie urządzenia CHAUVET serii Intimidator i ROGUE! Świetna jakość, optyka i cena też z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy  smile Autoryzowany serwis w LTT w Warszawie. Części dostępne na miejscu wink

Zgadzam się. Też mam Chauvety