Temat: Szkolenia Lightschool semestr jesień - zima 2019

szkolenia lightschool

W tym roku roku dużo wcześniej niż dotychczas mamy przyjemność poinformować, że pojawił się najnowszy terminarz szkoleń z oświetlenia, multimediów, bezpieczeństwa Lightschool.

10 września 2019 to data pierwszego z naszych kursów. Sezon jesień - zima 2019 oficjalnie rozpocznie kurs Podstawy oświetlenia. W funkcjonowaniu szkoły nastąpiły pewne zmiany. Jeszcze w zeszłym semestrze szkolenia w Lightschool dzieliły się na te na poziomie podstawowym i rozszerzony. Oba te poziomy były również wpisane do oficjalnie podawanego terminarza. Od tego semestru zaplanowane zostały jedynie szkolenia na poziomie podstawowym w dwóch terminach do wyboru, natomiast szkolenia dla bardziej zaawansowanych kursantów organizowane będą w momencie uzbierania minimalnej liczy szkolonych w dogodnym dla całej grupy terminie. Nie zapomniano również o dodatkowych zachętach, promocjach, które mamy nadzieję jeszcze bardziej zachęcą Was do uczestniczenia w kursach. Więcej informacji znajdziecie na stronie lightschool.pl.

2

Odp: Szkolenia Lightschool semestr jesień - zima 2019

Do szkoleń Lightschool w ciągu sezonu dołaczył zupełnie nowy, całkowicie praktyczny kurs z zakresu oświetlenia scenicznego.

Oświetlenie sceniczne to kurs dla osób, które chciałyby w sposób praktyczny poszerzyć wiedzę zdobytą na szkoleniu Podstawy oświetlenia.

Szkolenie dedykowane jest dla osób rozpoczynających pracę na scenie oraz tych które pierwsze kroki mają już za sobą. Na szkoleniu w praktyce poznasz zasadę działania urządzeń oświetleniowych zaczynając od reflektorów, poprzez naświetlacze, ruchome urządzenia, a na konsoletach oświetleniowych kończąc. Dowiesz się dlaczego 5 reflektorów na jednym obwodzie to nie zawsze dobry pomysł, oraz dowiesz się jak sprawić, żeby Twoja praca była łatwiejsza, efektywniejsza a jednocześnie bezpieczna dla Ciebie i innych.

6 godzinne szkolenie skupia się na najważniejszych praktycznych aspektach niezbędnych do prawidłowej, bezpiecznej technicznej pracy na scenie.

Poruszane zagadnienia:

 • Rodzaje reflektorów, różnice oraz dobór pod kątem zastosowania.
  Dlaczego źródła światła wybuchają i nie zawsze działają.
  Dlaczego biały LED nigdy nie był i nie będzie biały.
  Pomiar światła w praktyce
  Prawidłowa eksploatacja i konserwacja urządzeń
  Montaż urządzenia od podłączenia do prądu do możliwości sterowania
  Podstawy elektryki, dlaczego 5 reflektorów na jednym obwodzie to nie zawsze dobry pomysł.
  Zbijanie kraty i jej prawidłowa eksploatacja.
  Praca z kolorami
  Kreatywne wykorzystanie możliwości urządzeń oświetleniowych.
  Postępowanie w momencie wypadku.

Zapisy na kurs tutaj: https://www.liteshop.pl/oswietlenie-sce … ktyce.html