1

Temat: Nierówny ruch tilt

Witam. Posiadam dwie  małe głowy LED (10W). I mam z nimi pewien problem. Otóż po uruchomieniu w programie generatora efektów ruch Pan jest ok, natomiast Tilt jest bardzo skokowy, taki "szarpany", w sposób nie do końca regularny. Czym to może być spowodowane? Program, interfejs, silniki, elektronika?
Obydwie głowy mają tą przypadłość. Poprawia się to po zastosowaniu motorspeed, chodzą wtedy płynniej, ale efekt się trochę gubi. Można coś z tym zrobić, czy to przypadłość małych głów?

2

Odp: Nierówny ruch tilt

Witaj , tak z ciekawości jaka to głowa i jakiej deski używasz

3

Odp: Nierówny ruch tilt

Renkforce S1 LED. Efekty wypuszczam nie z deski tylko z dot2 poprzez ART-NET i interfejs ELC Buddy. Wypuszczałem też z mydmx3 (daslight4) poprzez interfejs mydmx3 (na usb). Efekt podobny tak na oko.

Ostatnio edytowany przez nasula (2019-06-06 19:44:14)

4

Odp: Nierówny ruch tilt

To tak
ruch tilt ma tylko 190 stopni troche mało i pewno silniki są marne i elektronika też marna jest może wymagasz za dużo od tego urządzenia ,może zakres koła jest za duży może głowa nie nadąża fizycznie za poleceniami z dmx
Można tu gdybać rozbierz i zobaczysz w akcji na czym polega problem

5

Odp: Nierówny ruch tilt

Wiem, że to zabawka. Na YT gość rozbierał to urządzenie i dość pozytywnie wypowiadał się o elektronice tego urządzeniu, coś w stylu nieźle zrobiona zabawka. Będę dalej kombinował. Dziękuję za odpowiedź. Jeśli komuś wpadnie jakiś dobry pomysł to proszę.
Dziękuję.

6

Odp: Nierówny ruch tilt

popraw złącza zasilacza na stałym napięciu i dociśnij wtyczki w silnikach/silnika od tiltu, jak to nie pomoże to znajdź sprawną i podmień driver

7

Odp: Nierówny ruch tilt

Ok. Sprawdzę to wszystko i napiszę, co i jak. Dziękuję.