Temat: dot2 on PC + behringer x-touch

witam, zastanawiam się nad sensem stworzenia sobie  zestawu dot2 onPC + behringer x-touch ( ze zmotoryzowanymi suwakami) tylko pytanie czy ma to sens , zastosowanie głównie chałtura:)

2

Odp: dot2 on PC + behringer x-touch

Wątpię, żeby dot2 obsługiwał feedback na suwaki

3

Odp: dot2 on PC + behringer x-touch

Da się ale trzeba użyć dodatkowego płatnego programu np:
https://showcockpit.com/site/home/
https://www.bome.com/products/miditranslator
W LTT jeden Pan J sprzedaje gotowe zestawy z dot2 bramką Art-Net i programem wszystko już skonfigurowane 
Sam to się zamęczysz i umordujesz strasznie

4

Odp: dot2 on PC + behringer x-touch

Jest potrzebny aby móc używać suwaków playbacków (przetłumaczyć cc). Ale dalej nie jestem pewny, czy suwak programu wysyła sygnał zwrotny do sterownika midi, więc raczej nie wykorzystasz automatyki suwaków, nie będą się ustawiać w pozycjach z onPC. Z tego co ja się orientowałem, konsola wysyła tylko tzw. komendy midi, które zapisujesz w cue. Więc jeśli tylko włączasz i wyłączasz executor jest ok, bo możesz dopisać cue z odpowiednią komendą midi (np, wyłącz podświetlenie przycisku). Natomiast gdy ten sam executor jest wyłączony innym executorem, tutaj zaczyna się problem bo to cue nie jest wykonywane. Ale mogę się mylić, wiem tylko trochę.
Może zna ktoś sposób, jak zapisać komendę w cue executora, aby była ona wykonana po wyłączeniu tegoż executora przez np. LTP. Dużo komend jest tożsamych z GM2, więc może ktoś z kolegów którzy zjedli na GM2 zęby coś podrzuci?
Oczywiście teoretycznie jest to wszystko możliwe, dot2 onPC łączy się przez sieć  z konsoletą, z drugim onPC, z pilotem przez web, i tam wszystkie stany przycisków i suwaków są odwzorowane, ale nie mam pojęcia jakim rodzajem danych są przesyłane. Więc potrzebny jest program, który te dane by wydobył, ale ja go nie znam, - może ktoś tutaj? (Nie wiem czy było by to legalne..., ale raczej tak.).