Temat: Scena Jutra Łódź - 22/10/2018

22 października 2018 w Centrum Promocji Mody odbędzie się seminarium poświęcone nowym technologiom scenicznym skierowane do osób z województwa łódzkiego, lecz nie tylko, zainteresowanych najnowocześniejszymi dostępnymi na rynku rozwiązaniami. Scena Jutra Łódź to również przedsmak tego, co czeka nas już 29 listopada, kiedy to w Teatrze Muzycznym Roma odbędzie się już druga edycja głównej Konferencji Scena Jutra.

Wstęp na seminarium jest bezpłatny, jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze poinformowanie o tym fakcie poprzez wysłanie maila na adres: info@scenajutra.pl w tytule proszę wpisać Scena Jutra Łódź lub telefonicznie pod numerem: 607457523. W treści maila proszę wpisać Imię i nazwisko uczestnika, miasto oraz ewentualnie firmę.

Przesyłając swoje dane wyrażają Państwo zgodę na ich przetwarzanie do celów rejestracyjnych zgodnie z RODO. Administratorem Państwa danych jest firma Prolight Sp. z o.o. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności - https://prolight.com.pl/article/polityk … nosci.html


Harmonogram:
10:30 Rejestracja
11:00 - 13:00
Hi CRI Jakość światła a współczynnik oddawania barw
Robe megaPOINTE!
Hi CRI Jakość światła a współczynnik oddawania barw
Technologie Jutra w projektorach laserowych
Multimedia Jutra
Oprogramowanie CAD VectorWorks i Wysiwyg
Nowe technologie w Oświetleniu
Tracking Jutra - przegląd najnowszych technologii śledzenia światłem
Teatr Jutra ? Musical ?Piloci? w Teatrze Roma