Temat: Przycisk flash i efekty

Koledzy mam pytanie , od jakiegoś czasu bawię się chamsys Pc+ visualizer .Mam 2 pytanka .
1. Efekt tilt - co ustawić aby zaczynał od początkowej pozycji bo jak podnoszę suwak to od razu  wariuje a nie idzie płynnie
2 . Mam głowy ustawione np na blue i  ustawiam z fx efect dimmer super szybkie random strobo . Jak i gdzie ustawić aby po wciśnięciu flash mrygały na biało . powiedzmy ze zrobię to na osobnym suwaku . Jak coś zmieniam to flash podświetla się na czerwono i to działa tylko wszystkie lampy gasną a działa tylko ten efekt

2

Odp: Przycisk flash i efekty

Ad.1.
17.1.6. Fader controls FX size
When this setting is set to Yes the fader controls the size of any FX that are running in the Cue Stack ? this includes FX from the current Cue and also any FX that are tracking from previous Cues in the Cue Stack.
When the fader is at 100% then the FX is the size that was recorded in the Cue - lowering the fader reduces the size until there is No size (No FX) at 0%.
Fader controls size affects FX on any attribute.
When set to Yes then the other ?Fader controls? settings other than ?Fader controls speed? settings should generally be set to No.

Ad.2.
Nie wiem jakie parametry ustawiasz w FX ale spróbuj "Add type minus " powinno zadziałać.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez slowik666 (2017-01-14 19:44:01)

3

Odp: Przycisk flash i efekty

ad2. - jakie znaczenia w zmianie koloru ma FX, który zrobiłeś na dimmerze?
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale chcesz przejść z koloru niebieskiego do białego tylko jak jest wciśnięty flash?
zapisz pod tym suwakiem kolor biały w wciśnij flash. Zakładam, że kolory działają w trybie LTP.