Temat: Problem z programem Grandma2 onPC

Witam.
Mój problem zaczyna się właściwie na samym początku użytkowania babci , mianowicie kiedy chcę wejść w setup aby spaczować urządzenia wywala mnie do głównego ekranu (pulpit).
W czym może tkwić problem ?

2

Odp: Problem z programem Grandma2 onPC

wirus, antywirus, zapora, błąd instalki, syf w rejestrze systemowym, albo coś innego, ciężko powiedzieć  smile

3

Odp: Problem z programem Grandma2 onPC

Re instala robiłem i nic to nie wniosło nowego , zapora oki anty wir też więc nie wiem co się dzieję smile
Wszystko inne działa a to co najważniejsze padło smile

4

Odp: Problem z programem Grandma2 onPC

Może być tak że okno SETUP zostało przeniesione na inny ekran , który jest zminimalizowany lub przeniesiony na inną kartę graf.
Sprawdzić ustawienia programu ( żółta kulka ) dotyczące multi screen-u.
Wystartować nowe czyste show .

Tak przeczytałem instrukcje
Tak szukałem w google
Tak użyłem "szukaj"

5

Odp: Problem z programem Grandma2 onPC

Może być za słaby komputer, coś nie tak z systemem operacyjnym, uruchomienie na zbyt małych uprawnieniach.
Co to za komputer (konfiguracja)? Jaki system?

6

Odp: Problem z programem Grandma2 onPC

Jakie masz ustawienia karty graficznej ?
Wcześniej jak korzystałem z onPC i 3D na dosyć kiepskim laptopie ustawienia karty graficznej miałem jako

7

Odp: Problem z programem Grandma2 onPC

Problemów wiele może być - pracuj na profilu administratora ,z zewnętrzną kartą graficzną ,komputer potrzebuje dużo ramu bo wszystkie okna w GrangMA 2 są buforowane ,pozamykaj zbędne procesy w tle ,wyłącz antywirusa i fireewalla . Jaki win ,jaki procesor .ile ramy ,jaka grafika .

8

Odp: Problem z programem Grandma2 onPC

Koledzy zrobiłem re-instala i teraz pojawia mi się taki oto komunikat : Nie znaleziono punktu wejścia procedury  GetDinamicTimeZoneInformation w bibliotece KERNEL32.DILL

9

Odp: Problem z programem Grandma2 onPC

Urwany plik instalacyjny. Niedokończone ściąganie. Powtórzyć ściągnięcie i zainstalować jeszcze raz.
A na inne problemy polecam w pierwszej kolejności aktualizację sterowników karty graficznej.

Ostatnio edytowany przez KacperP (2016-09-13 13:55:25)