Temat: Road HOG 4 - kłopoty z monitorem

Na wczorajszej próbie eventu (Gołębieski-Mikołajki) "zdechł" mi wewnętrzny monitor (Road HOG 4). Po starcie migał, migał i na koniec czarna plama. Kilkakrotnie robiłem reset na twardo i po ponownym starcie znowu to samo. Na początku zasilanie brałem z elektrowni, potem były próby na gniazdku w ścianie. Efekt ten sam. Dzisiaj po powrocie odpalam deskę w domu i wszystko jest OK. Co to mogło być? Macie jakieś pomysły na wytłumaczenie tego zjawiska?

Ostatnio edytowany przez mosquito13 (2016-06-07 20:19:06)

2

Odp: Road HOG 4 - kłopoty z monitorem

mosquito13 napisał/a:

Na wczorajszej próbie eventu (Gołębieski-Mikołajki) "zdechł" mi wewnętrzny monitor (Road HOG 4). Po starcie migał, migał i na koniec czarna plama. Kilkakrotnie robiłem reset na twardo i po ponownym starcie znowu to samo. Na początku zasilanie brałem z elektrowni, potem były próby na gniazdku w ścianie. Efekt ten sam. Dzisiaj po powrocie odpalam deskę w domu i wszystko jest OK. Co to mogło być? Macie jakieś pomysły na wytłumaczenie tego zjawiska?


Możliwe że już się kończy matryca. Po złapaniu temperatury x po prostu się wyłącza.

Tak ja podejrzewam. Mogę się mylić. Ostatnio wiele matryc z dotykiem przerobiłem.

3

Odp: Road HOG 4 - kłopoty z monitorem

Nie za bardzo rozumiem. Warunki i temperatura w obu miejscach były zbliżone.

Ostatnio edytowany przez mosquito13 (2016-06-08 05:27:21)

4

Odp: Road HOG 4 - kłopoty z monitorem

Otwórz stół (kilka śrubek) i podociskaj taśmy łączące ekran z płytą. Powinno pomóc.

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

5

Odp: Road HOG 4 - kłopoty z monitorem

Spróbuję.