1

Temat: Peral 2008

Witam!
Mam takie male pytanko, a mianowicie czy ktos z was posiada ten stolik bo planuje akurat zakup, ale slyszalem ze sie sypie, czy wiecie cos na ten temat, jak tak to co konkretnie sie sypie i czy da sie z tym zyc, bo wolalbym kupic stol nowy z gwarancja, i nie uzywany tylko pytanie jak bardzo sie "sypie"
Dzieki

2

Odp: Peral 2008

Wiem że znajomym bardzo szybko się sypnęły rolki.

3

Odp: Peral 2008

Hmm no to troche lipa

4

Odp: Peral 2008

w prawdzie na cyt."peRAlu 2008" nie pracuję, ale na Pearl 2000 tour już od paru lat. Jest to dosyć ograniczona konsoleta, ale jak dotąd ( odpukać wink) bezawaryjna. Stolik ten pracuje od 8 lat i miał tylko raz wymieniany komplet suwaków.

Ostatnio edytowany przez ropniak (2009-02-07 02:26:18)

5

Odp: Peral 2008

"Tylko raz wymieniany komplet suwaków"
TYLKO?!
Czy tak powinna działać konsoleta (stół) ???

Wszystko się da. Czasami tylko chwilowo niewiadomo jak to zrobić. :-)

6

Odp: Peral 2008

to z suwakami to jest zależne od ich zabezpieczenia przed pyłem i kurzem...
- stołów AVO  jest to ze myśl techniczna zatrzymała się parę lat temu i po za dzieloną rolką nic nowego nie widziałem sad

proponował bym się bardzo  zastanowić nad zakupem i tez nad innymi stołami...
p.s. abyśmy się zrozumieli nie naciskam na żadną markę a już trochę stołów poznałem... no i kończy się era PAR-ów sad

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

7

Odp: Peral 2008

jacekplacek napisał/a:

"Tylko raz wymieniany komplet suwaków"
TYLKO?!
Czy tak powinna działać konsoleta (stół) ???

Myślę, że po 8 latach intensywnej pracy konsolety to wcale nie jest to nic dziwnego smile

krzyzak napisał/a:

to z suwakami to jest zależne od ich zabezpieczenia przed pyłem i kurzem...
- stołów AVO  jest to ze myśl techniczna zatrzymała się parę lat temu i po za dzieloną rolką nic nowego nie widziałem
proponował bym się bardzo  zastanowić nad zakupem i tez nad innymi stołami...
p.s. abyśmy się zrozumieli nie naciskam na żadną markę a już trochę stołów poznałem... no i kończy się era PAR-ów sad

I całkowicie popieram Krzyżaka. Gdybym to ja miał dzisiaj kupować nowy stolik to zastanawiał bym się tylko nad 3 producentami: Compulite, MA Lightning, High End System... Avo odpada....

8

Odp: Peral 2008

Tak wiem bardzi bym chcial MA ale mojego szefa nie intresuje co jest lepsze a co jest tansze niestety wiec zostalo mi avo chyba ze gdzies uda mi sie znalesc uzywanege MA lub Compu w miare tanio tak ok 40-50k

9

Odp: Peral 2008

Troll napisał/a:

chyba ze gdzies uda mi sie znalesc uzywanege MA lub Compu w miare tanio tak ok 40-50k

Granica 50k może się niedługo okazać bliska ceny brutto nowej ultra-light. Spytam się właściwej osoby jak będzie okazja.

10

Odp: Peral 2008

40 - 50 tys ???? z tego co wiem np na grandMA wersje 1 sa do 20 % zniżki  np wersje ultralight już byś mógł kupić nowa , bo nie spotkałem się jeszcze żeby ktoś sprzedawał grandMA na aukcjach , co dowodzi ze ludzie nie chce się jej pozbywać
http://www.solarisnetwork.com/product_i … nsoles_ALL może tu coś znajdziesz dla siebie smile

11

Odp: Peral 2008

Właśnie o tej obniżce myślałem. Dotyczy modeli ultra-light, micro, pico oraz NSP, i z tego co MA podaje na stronie, to będzie ona do końca kwietnia tego roku.

12

Odp: Peral 2008

znajomy ma na sprzedanie vectora - orange w b.dobrym stanie smile

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

13

Odp: Peral 2008

krzyzak napisał/a:

znajomy ma na sprzedanie vectora - orange w b.dobrym stanie smile

Ooo... chyba wiem, która to konsoletka... smile
A myślałem, że już poszła w siną dal... Chyba Pana Ł.???
Jeśli tak to pamiętam, że była w bardzo dobrym stanie, w pięknym case-ie na kółeczkach smile
Polecam !!!

Ostatnio edytowany przez ropniak (2009-02-09 21:11:30)

14

Odp: Peral 2008

nioo dokładnie... 
POZDRO

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

15

Odp: Peral 2008

krzyzak napisał/a:

nioo dokładnie... 
POZDRO

łojezu, zajechało mi dzieckiem neostrady  lol lol lol

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg