Temat: Avolites Titan One

Witam.
Czy można ustawić aby strony w Avo których jest 60 i na każdej 10 faderów, działały osobno? Jeżeli tak to jak?
Chodzi o to, że jak na jednej stronie zdejmuje coś, to tylko żeby na tej się zdejmowało a nie na pozostałych 59 ;(
I czy tworząc w palecie "Kolory" jest możliwość aby przy zmianie kolorów (RGBW) łagodnie przechodziły w inny w określonym czasie, czy trzeba to zapisać np: w Macro i ustawić czas? ;/

2

Odp: Avolites Titan One

Hey, Hey! Można!

Jeśli chodzi o pierwsze pytanie trzeba wejść w system i user setting.
Aby wejść w system trzeba przytrzymać czerwony przycisk Avo (w Titan One aby przytrzymać przycisk musisz kliknąć go prawym przyciskiem myszy). Tam w user setting masz opcję Playback Paging i kolejne opcje always hold never hold smile smile

Jeśli chodzi o paletę kolorów i każdą inną paletę od najstarszych wersji Avo działała funkcja czasu dla jakiejkolwiek pozycji z palety. Gdy nie jesteś w żadnym menu po prostu wybierz na klawiaturze cyfrę lub liczbę ile sekund ma wchodzić i wybierz wtedy kolor lub inną paletę. Jeśli nie masz zaznaczonych grup paleta zadziała do wszystkiego. Jeśli masz - tylko dla wybranych smile

3

Odp: Avolites Titan One

Dziękuje bardzo!  smile  smile smile
Mam jeszcze jedno pytanko.
Mam zapisanych kilka FX Sunstripow Showteca, jako playbacki. Ustawiłem sobie Playback Master, ale gdy go używam on ściemnia wszystkie urządzenia i działa jak Grand Master. Da się przypisać aby działał tylko do tych wybranych playbacków lub przypisać go tylko do Sunstripow?

4

Odp: Avolites Titan One

Playback master dotyczy wszystkich playbaków
Group master zadziała tak jak trzeba.
Chyba [grupa][rec][swop]

Tak przeczytałem instrukcje
Tak szukałem w google
Tak użyłem "szukaj"

5

Odp: Avolites Titan One

Aby szybko nagrać group master wystarczy wcisnąć [copy] wybrać grupę i kliknąć na wolny suwak!

6

Odp: Avolites Titan One

A czy da się przypisać rotacje gobo na fader?
i czy można ustawić fade in/out na flash/swop?