Temat: jands czy chamsys?

no ciekaw jestem sugestii i opinii .

2

Odp: jands czy chamsys?

Pytanie pokroju: Bus czy osobówka.
Gdzie chcesz używać? Wing? Stół? Scena, Teatr?

3

Odp: jands czy chamsys?

A czemu bus vs osobówka?
Ja zawsze myślałem, że na rynku wartościowych sterowników funkcjonują MA2, Chamsys, Jands, Hog4 i ETC (te nowe konsolety).
I generalnie te marki w określonych segmentach ze sobą mniej lub bardziej rywalizują.
Pozostaje kwestia ceny, preferencji, potrzeb bieżących.

4

Odp: jands czy chamsys?

pytanie jak pytanie. Świeciłeś to wiesz jakie są wady i zalety każdego z nich. Który jest lepszy do live'u który do teatru, a który do przygotowania show w time-codzie. Uściślając dla mateusza, stół, żadnych wingów. Głównie live, scena, synchro z multimediami. Pytam pod kątem wygody, różnych trików które ułatwiają pracę i rzeczy które wkurw? ( jak np. zastępowanie cue zapisanych na tym samym faderze na różnych stronach faderów ). Poza tym scena czy teatr? Póki co jestem wyznawcą grandMy i lubię na niej świecić live, teatr, stage, i inne, nie ma dla mnie znaczenia co.

5

Odp: jands czy chamsys?

Ja się nie wypowiem bo nie będę obiektywny.
Kiedyś ktoś pokazał mi Jandsa -  bardzo fajne rozwiązania programowe.
Ja pokazałem jemu Chamsysa i opinia była bardzo wysoka.

Chamsys ma chyba największy wybór sterowników kompletnych w cenie do 50tyś zł.

6

Odp: jands czy chamsys?

Myślę że ilu realizatorów tyle opinii, coś co dla jednego jest wadą może być dla innego zaletą. Przecież konstruktorzy konsolet słuchają tego co im mówią inni więc nie jest przypadkowe działanie takie a nie inne.
Jak przyglądam się co stoi na koncertach zagranicznych gwiazd to: grandMa, Hog i Jands (np.Queen)