Temat: Bramka Art Net do DMX

Zapowiadana bramka Proximy.
ArtNet do 4 x DMX 512, dobra cena. :
http://pxm.pl/index.php?id=181

Post's attachments

PX357_m.png
PX357_m.png 70.87 kb, 20 downloads since 2015-09-22 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Michał Bystrzycki
--------------------

2

Odp: Bramka Art Net do DMX

Ale chyba  Proxima nie należy do jakiejś czołówki jeśli chodzi o sprzęt do dystrybucji sygnału (splitery, bramki)?
czy się mylę?

3

Odp: Bramka Art Net do DMX

Nie wiem w sumie.

Michał Bystrzycki
--------------------

4

Odp: Bramka Art Net do DMX

Bramka to ich nowość, ale co do spliterów, to nie ma co się doczepić ...

5

Odp: Bramka Art Net do DMX

Wiesz wiele firm używa spliterów typu "eurolite" i też mówią, że są ok - do czasu. Nie mówię, że tak jest z Proximą bo się nie znam.
Zauważam, że u nas w PL kwestia dystrybucji sygnału DMX to dla sporej  części firm "przykra konieczność".
Głowy i sterowniki za 500tyś zł a spliter za 500zł i pytanie czemu coś czasami nie działa...

6

Odp: Bramka Art Net do DMX

Byłem w proximie nie raz, i chciałbym żeby każdy sprzęt przechodził tak rygorystyczne testy jak ten sprzęt. Nie jest to sprzęt tani. Bo cena splitera jest chyba wyższa niż Martina.

7

Odp: Bramka Art Net do DMX

potwierdzam! Wszystko co od nich wychodzi jest  świetnym produktem.mamy ich cała masę w firmie i w wielu miejscach zostały przez nas zamontowane. Serwis? Nie potrzebny bo to po prostu działa.Nie widziałem tej bramki ale  watpię żeby wypuścili cos co by nie działało poprawnie.

8

Odp: Bramka Art Net do DMX

https://play.google.com/store/apps/deta … 333_20.pxm

Michał Bystrzycki
--------------------

9

Odp: Bramka Art Net do DMX

Jaka cena ?

10

Odp: Bramka Art Net do DMX

Zapomniałem, chyba 850 zł netto detal..

Michał Bystrzycki
--------------------

11

Odp: Bramka Art Net do DMX

Jaki zakres IP obsługuje.

12

Odp: Bramka Art Net do DMX

Trzeba zerknąć w instrukcje.

Michał Bystrzycki
--------------------

13

Odp: Bramka Art Net do DMX

W sensie że niewiem  big_smile

Michał Bystrzycki
--------------------

14

Odp: Bramka Art Net do DMX

Zakresy IP to 2.x.x.x oraz 10.x.x.x . W konfiguracji z gma 2 on pc + command wing działa, ale wygląda na to, że on PC blokuje wysyłkę czwartego Universe'u.... Po odpaleniu przesyła cztery Universe'y, po chwili gaśnie dioda "Universe 4" i na wyjściu nic nie ma sygnału - sprawdzone testerem i DMX Workshop'em... Działa z MagicQ Chamsysa i Jands Vista Byron - wysyła cztery Universe'y... Konfiguracja wysyłki tylko 3 + 4 Universe'u działa bez problemu... Dokładnie ta sama konfiguracja działała bez problemu z NA Lighting DigiNetwork 4.

Używał ktoś jeszcze tej bramki w tej konfiguracji - z onPC + command wing ???

Były jakieś problemy???

15

Odp: Bramka Art Net do DMX

Właśnie nabyłem rzeczoną bramkę. Wykonawstwo na pierwszy rzut oka - profi. Teraz będę próbował skonfigurować z Road HOG 4. W Proximie zapewniali, że będzie to hulać bez problemów, a ja nie mam pojęcia jak się do tego zabrać sad.

Ostatnio edytowany przez mosquito13 (2016-02-18 22:21:06)