46

Odp: SGM Studio 24 Scan Control + i -

Kwestia jaki zrobisz patch

Rzeczywiście, przejrzałem instrukcję i jest tam fajny rysunek przedstawiający cały układ MENU sterownika.
Powiedzcie mi jeszcze co to za DIP z tyłu obudowy, bo ni jak nie potrafię tego zrozumieć, choć instrukcję po angielsku mam i większość rzeczy zrozumiałem bez problemu.

47

Odp: SGM Studio 24 Scan Control + i -

konfiteor napisał/a:

Witam macie może insrukcje do tegosprzętu,bądz jakieś poradniki dla ludzi początkujących?

podpinam sie pod pytanie ,sorry ze tak odswiezam stare posty .

48

Odp: SGM Studio 24 Scan Control + i -

witam, czy może ktoś wie jak dobrać się do zaprogramowanych ruchów dla głów w tej konsoli?

49

Odp: SGM Studio 24 Scan Control + i -

nieda sie ich edytowac na stale tylko to co masz z generatora mozesz pozmieniac podczas programowania i np zapisac pod sowak to co zmienisz

50

Odp: SGM Studio 24 Scan Control + i -

Sory za odkopa ale nie będę zakładał nowego w tej samej sprawie. mamy kogoś kto zna dobrze ten stół i zrobi krótkie szkolenie w okolicach Bielawy (Dzierżoniów, Wrocław, Świdnica, Wałbrzych...) w domu kultury był stół (buhuhuhuhuhahhaha) Flesha (12 x 20ch dmx).
Na allegro kupili używany SGM Studio 24 SC (max budżet). Do opięcia i wstępnie jest 46-48 kanałow dimerowych i max 5-6 inteligentów typu Ruchoma głowa Flesh lub skaner Flesh - nie wiem czy nie ma par led. Będzie to używane w teatrze i małej scenie.


Więcej info:

Rafał Preacher Smoliński
http://www.facebook.com/
rafal@mokisbielawa.pl

51

Odp: SGM Studio 24 Scan Control + i -

oferta już nie aktualną, kilka dni poświęconych i udało się   smile