Temat: WROCŁAW - Poszukiwani realizator i technik oświetlenia

WROCŁAW - Narodowe Forum Muzyki
Poszukuję realizatorów i techników oświetlenia do stałej współpracy w formie umowy zlecenie. Będziemy umawiać się na realizacje konkretnych koncertów. Szczegóły na http://www.nfm.wroclaw.pl/praca/works. Piszcie do mnie priv - załączcie CV i krótki opis+ foto/film/link do mat. prasowych z największej/najważniejszej realizacji. W perspektywie jest długotrwała współpraca ;-) Dzięki za zgłoszenia!

2

Odp: WROCŁAW - Poszukiwani realizator i technik oświetlenia

Znów smieciówki hmm

3

Odp: WROCŁAW - Poszukiwani realizator i technik oświetlenia

Przepraszam musiałem

Ostatnio edytowany przez Dawid (2015-08-07 11:49:55)

Post's attachments

11694087_1180932188599726_7772605141651301917_n.jpg
11694087_1180932188599726_7772605141651301917_n.jpg 40.08 kb, 5 downloads since 2015-08-07 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

4

Odp: WROCŁAW - Poszukiwani realizator i technik oświetlenia

Dawid, nie rozpowszechniaj tendencyjnej propagandy. Nawet stawki się nie zgadzają.
Dodatkowo ZUS to ZUS, a NFZ to NFZ.
Dopiero PiT rozchodzi się na rząd i samorządy, ale główne źródło dla rządu to VAT.
Nie ma też w tym ani słowa o uprawnieniach w umowie o pracę.
Diagram jest też nieuczciwy w założeniach o których chodzi w politycznej dyskusji o śmieciówkach.

5

Odp: WROCŁAW - Poszukiwani realizator i technik oświetlenia

Byłem pracownikiem, a teraz jestem pracodawcą i dobrze wiem ile mają ludzie którzy pracują na umowach o pracę ile na zlecenie a ile na swoich DG. Może diagram nie zgadza się w 100 % to pokazuje orientacyjnie jak to dokładnie wygląda.
A twierdzenie że zus i nfz nie są podatkiem jest przynajmniej śmieszne.
Nie o to tak naprawdę chodzi, tylko jeśli ktoś chce pracować na tzw. "umowę śmieciową" (chociaż to obraża ludzi tak pracujących), to niech pracuje jak się nie podoba, to tak nie pracować i tyle, a nie pisać "znów śmieciówki"
Każdy ma swoje myślenie i swój sposób działania, jak się nie podoba praca na umowy zlecenie czy o dzieło, to nie pracujcie, ale też nie nakazujcie że wszyscy mają pracować na etatach ...

Odp: WROCŁAW - Poszukiwani realizator i technik oświetlenia

dubzilla: Docelowo formą zatrudnienia dla wybranych (i chcących tego) osób ma być umowa o pracę. Nie ma tutaj o tym mowy, ponieważ jesteśmy w trakcie przenosin do nowego budynku i trudno przewidzieć liczbę etatów + sprawdzić zespół.
Na początek poszukujemy osób, które będą realizować proste koncerty akustyczne (prawie wyłącznie światło żarowe) - w tym montaż oświetlenia, proste programowanie submasterów/grup, obecność na próbach. Nie jest to praca tak wymagająca jak realizator oświetlenia np. muzyki rozrywkowej, nazwijmy to stanowisko technik oświetlenia. Na początek umowa zlecenie (z dużą liczbą godzin), jeśli osoba się sprawdzi, możliwość zatrudnienia na etat. Grafik znany na miesiąc wcześniej. Inną sprawą są eventy specjalne - koncerty jazzowe, eksperymentalne itd. Do tych, w zależności od poziomu skomplikowania i rangi imprezy, będziemy ściągać realizatorów freelancerów - do tego tworzymy bazę ludzi chętnych do współpracy. Tutaj naturalnie stawki będą wyższe. Jeśli znasz kogoś, kto byłby chętny na taką współpracę (przy czym teraz najbardziej nam zależy na "technikach oświetlenia"), zachęcam do wysyłania cv, krótkiego przedstawienia najważniejszych realizacji i ew. stawek. Praca od zaraz ;-)


Zapraszam do zgłaszania się, jest na czym pracować cool Zgłoszenia przesyłajcie na adres zbigniew.bodzek@nfm.wroclaw.pl

7

Odp: WROCŁAW - Poszukiwani realizator i technik oświetlenia

Dawid napisał/a:

Może diagram nie zgadza się w 100 % to pokazuje orientacyjnie jak to dokładnie wygląda.

Jak się nie zgadza w 100%, to nie jest dokładny. Orientacyjny też nie jest bo ma kłamliwe opisy liczb.

Dawid napisał/a:

A twierdzenie że zus i nfz nie są podatkiem jest przynajmniej śmieszne.

O nie, ja tak nie twierdziłem. Za to zapis że ZUS i NFZ to pieniądze "rządowe" jest po prostu kłamstwem.
To kłamstwo o "rządzie" jest głównym powodem dla którego jest to kampania wyborcza a nie informacja.

8

Odp: WROCŁAW - Poszukiwani realizator i technik oświetlenia

Panowie proszę przynajmniej nie tu o polityce jest tyle ciekawych tematów jakie lampy tam wiszą i tp ja osobiście zawsze wolałem rozliczenia z lampki do lampki i co roku PIT 0 zł  maj lepiej zaraz po sztuce