Temat: MA2 on PC v3.0.0.5 + wing

Witam. MA2 on PC v3.0.0.5 + wing, chcę zapisać w buttonach 101-115 przebitki typu:(all 100% white, red, random, itp.)
Chciałbym żeby te przebitki nie resetowały mi uruchomionego wcześniej jakiegoś efektu, czy presetu, praca live. Zapisując jako cue, nie przebija mi effectu i resetuje wcześniejszy preset, zapisując jako effect, przebija wszystko ładnie ale resetuje uruchomiony wcześniej effekt.
Natomiast zapisany playback jest przebijany jak należy, jak to zrobić przy pracy live. Proszę o wskazówki.

2

Odp: MA2 on PC v3.0.0.5 + wing

Witam,

Czy dobrze cię zrozumiałem że uruchomiony efekt lub preset przy pracy live to preset lub efekt uruchomiony w programerze ?

Pozdrawiamy Serdecznie

Zespół LTT

3

Odp: MA2 on PC v3.0.0.5 + wing

Tak. Przypisuję grupą kolory lub effecty z palca, sztuka się kula i chciałbym chwilowo buttonem 105 wywołać coś tam: flashem lub temp, nie tracąc wcześniejszych ustawień.

4

Odp: MA2 on PC v3.0.0.5 + wing

Funkcjonalność o którą pytasz będzie częścią najnowszego oprogramowania V3.1 które jest w tej chwili w fazie ostatnich testów.

Będzie się to nazywać Programmer Playback Interaction.

Pozdrawiamy Serdecznie

Zespół LTT

5

Odp: MA2 on PC v3.0.0.5 + wing

Czyli na dzień dzisiejszy nie ma innego rozwiązania ?. Mogę jedynie przebijać zapisane już sequ.

6

Odp: MA2 on PC v3.0.0.5 + wing

Zgadza się.

Pozdrawiamy Serdecznie

Zespół LTT

7

Odp: MA2 on PC v3.0.0.5 + wing

Dziękuję za informację.  sad

8

Odp: MA2 on PC v3.0.0.5 + wing

Być może jest sposób. Trzeba użyć presetów nie w programerze, ale użyć wirtualnych playbacków. W opcjach okna puli presetów włączyć tryb "Pool playback". Wtedy wciśnięcie na presecie nie wrzuca wartości do programera, ale działa podobnie jak playback. Wirtualne playbacki działają też z innymi obiektami, które zawierają selekcję urządzeń oraz ich wartości smile
Warto sprawdzić. Liczę na to że tymczasowe przebijanie wtedy zadziała.

A oprogramowanie 3.1 jest już tuż tuż.

Ostatnio edytowany przez KacperP (2015-05-31 13:49:11)

9

Odp: MA2 on PC v3.0.0.5 + wing

Nic nie widzę takiego w opcjach.

10

Odp: MA2 on PC v3.0.0.5 + wing

Oprogramowanie 3.1.0.8 już jest dostępne na stronie http://www.malighting.com/en/support-do … tware.html   !!!

Twój problem to już przeszłość  big_smile  big_smile  big_smile

W opcjach menu assign dla executora w kolumnie playback klikasz na Priority i rozwiniętej listy wybierasz Super.

Koniecznie przeczytaj release notes. Oprócz funkcji Programmer Playback Interaction znajdziesz jeszcze wiele innych nowości ...

Miłej Pracy Live !!!

Pozdrawiamy Serdecznie

Zespół LTT

11

Odp: MA2 on PC v3.0.0.5 + wing

elktrudi napisał/a:

Nic nie widzę takiego w opcjach.

Sprawdziłem jeszcze raz. Dla presetów nie ma, jest dla efektów... no ale jest już 3.1.x smile

12

Odp: MA2 on PC v3.0.0.5 + wing

No i super jest super, nie tak do końca ale super. Dzięki.
Pozdrawiam.

13

Odp: MA2 on PC v3.0.0.5 + wing

Masz rację soft V3.1 jest super !!!

Daj znać co jest "nie tak do końca" to może uda się pomóc ...

Pozdrawiamy Serdecznie

Zespół LTT

14

Odp: MA2 on PC v3.0.0.5 + wing

Wciąż nie da się przebić effectu buttonem. Z presetami działa pięknie.

15

Odp: MA2 on PC v3.0.0.5 + wing

Zasady są takie same dla Presetów i Efektów. U mnie to działa bez problemu.

Czy możesz dokładniej opisać w jakiej sytuacji to nie działa albo przesłać swój show z opisem na pawel.j@ltt.com.pl

Pozdrawiamy Serdecznie

Zespół LTT