Temat: Martin Xciter

Posiadam sterownik Martin Xciter. Może ktoś zna to urządzenie i może mi pomóc w starcie do pracy na nim. Instrukcja po polsku jest taka sobie. Angielska niestety nie dla mnie (szczątkowa znajomość języka). DVD instruktażowe coś tam mi rozświetliło, ale niewiele. Help...

2

Odp: Martin Xciter

Możesz wskazać fragmenty które wyróżniają się negatywnie bardziej od całości? Porównam z pierwowzorem.

3

Odp: Martin Xciter

Może źle się wyraziłem. Ja jestem początkujący, a ta instrukcja nie jest za bardzo łopatologiczna. Ten kto miał już do czynienia z innymi bardziej zaawansowanymi konsoletami pewnie nie ma problemów. Niestety nikt z ludków z LTT (dystrybutor) nie zna się na niej. KacperP Ty Masz taka konsoletkę?

4

Odp: Martin Xciter

Nie mam i nie miałem z nią jeszcze do czynienia. Po prostu od niedawna zajmuję się tłumaczeniami instrukcji. Tą od Xcitera nie ja tłumaczyłem, ale jeśli znalazłby się jakieś błędy tłumaczenia w niej, to dałoby się temu zaradzić.

5

Odp: Martin Xciter

KacperP a może masz po polsku instrukcje do Showtec Light Desk Pro
ewentualnie ile kosztuje takie tłumaczenie

6

Odp: Martin Xciter

Nie mam. Showtec to zresztą nie moja działka. To coś dla dystrybutora Showtec-a.
Nie wiem jak biura tłumaczeń policzyłyby sobie za instrukcję techniczną.
Nie mają doświadczenia w tym temacie i tłumaczenia wychodzą im różnie.

7

Odp: Martin Xciter

KacperP napisał/a:

Nie mam i nie miałem z nią jeszcze do czynienia. Po prostu od niedawna zajmuję się tłumaczeniami instrukcji. Tą od Xcitera nie ja tłumaczyłem, ale jeśli znalazłby się jakieś błędy tłumaczenia w niej, to dałoby się temu zaradzić.

Mnie jednak bardziej chodzi o kontakt z kimś kto ma lub miał te konsoletkę lub zna jej obsługę.