1

Temat: EXECUTORY Grandma2

Witam,

Od paru dni nie mogę dać rady jednej rzeczy a mianowicie:

Tworzę show pod świecenie z zespołem. Chce zrobić tak żeby na każdym executorze była zapisana dana część utworu czyli:
exec 1. INTRO , exec 2. ZWROTKA , exec 3. REFREN , itd itd (oczywiście używamy wszystkich presetów do tego i efektów)

Potrzebuję zrobić taką akcje, że każdy następnie włączony exec wyłącza poprzedni uruchomiony, ALE konieczne jest to żeby działało to randomowo, czyli mam włączony exec 1. następnie włączając exec 4. wyłączy mi się 1 i następnie chce wrócić do exec 2 i włączając go wyłącza się exec 4.

Mam nadzieję że sprawa jest dość jasno opisana i dodam (jakby tak ktoś chciał wyskoczyć) że da się tak zrobić bo osobiście widziałem na pewnym show że tak to właśnie działało.


pozdrawiam

2

Odp: EXECUTORY Grandma2

Wszystkie pamięci pod executorami muszą zawierać te same urządzenia urządzenia i parametry (najlepiej wszystkie).

Opcja "Off On Overwritten" dla każdego executora musi być włączona.

Ostatnio edytowany przez firma LTT (2015-04-07 10:05:15)

Pozdrawiamy Serdecznie

Zespół LTT

3

Odp: EXECUTORY Grandma2

Hmm nie wiem czy dobrze zrozumiałem, w każdym bądź razie dopisałem do każdego swojego executora wszystkie urządzenia i wszystkie parametry (nawet jeśli któregoś nie używam to zaznaczam by w wartości zero był zaznaczony na czerwono) każdy ma włączoną opcje "Off On Overwritten" i niestety dalej nie uzyskałem szukanego efektu sad

4

Odp: EXECUTORY Grandma2

komenda
Wyłącz egzekutory od do

Ostatnio edytowany przez mrówa (2015-04-07 11:18:54)

Tak przeczytałem instrukcje
Tak szukałem w google
Tak użyłem "szukaj"

5

Odp: EXECUTORY Grandma2

Czy możesz przesłać swój show do sprawdzenia na email pawelj@ltt.com.pl  ?

Pozdrawiamy Serdecznie

Zespół LTT

6

Odp: EXECUTORY Grandma2

mrówa, a jest możliwość zrobić coś typu "wyłącz egzekutory 101 thru 110 oprocz 102" bo w tym momencie mam tak że nawet pożądany egzekutor gaśnie smile

7

Odp: EXECUTORY Grandma2

off executor 101 thru 110 - 102

Pozdrawiamy Serdecznie

Zespół LTT

8

Odp: EXECUTORY Grandma2

Ok, Panowie dzięki za pomoc, generalnie wychodzi na to że te sposoby lepiej lub gorzej ale działają, teraz kwestia zrobić pod siebie jak najwygodniej. Zabieram się do pracy jeszcze raz dzięki smile

9

Odp: EXECUTORY Grandma2

Zasadnicza wada tego rozwiązania jest taka,że jak zmieni sie kolejność utworów (bo rozumiem jedej utwór -jedna strona) czyli utwór ze strony 6 poleci na 8 to makra będą wyłączały zupełnie inne egzekutory a konkretnie z tej strony do której zostały napisane.

Tak przeczytałem instrukcje
Tak szukałem w google
Tak użyłem "szukaj"

10

Odp: EXECUTORY Grandma2

no ale po co ma się utwór zmieniać, stron masz tyle że wątpie abyś wszystkie zapełnił. Otwierasz okno pages i skaczesz miedzy stronami jak chcesz smile

11

Odp: EXECUTORY Grandma2

Oj zmienia zmienia chociazby po to żeby zrobić układkę przed koncertem. Popracujesz - zrozumiesz ;-)

12

Odp: EXECUTORY Grandma2

i właśnie Solma widzisz, jak w oknie pages sobie pozmieniasz kawałki to wszystko Ci się porozwala wink